AMICA

Pralka WA2C814BKiSVOD

Pralka

Firma Amica, największy polski producent AGD, wprowadziła do oferty nowe pralki ładowane od frontu. Jednym z reprezentantów nowej linii urządzeń jest model WA2C814BKiSVOD. Jest to zaawansowana pralka parowa wyposażona w bęben o maksymalnym załadunku do 8 kg.

Wygoda, sterylność, funkcjonalność, praktyczność i oszczędność czasu – pralka z funkcją pary Amica WA2C814BKiSVOD wesprze użytkownika w codziennych obowiązkach. Zastosowane w nowej pralce praktyczne funkcje pozwalają uzyskać doskonale zdezynfekowane i niezagniecione ubrania.

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu SteamPower Pro zagniecenia są redukowane, a prasowanie staje się łatwiejsze. Wytwarzana przez specjalny generator para wnika we włókna ubrań i rozluźnia tkaninę, dzięki czemu ubrania są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Oprócz tego gorąca para działa dezynfekująco – niszczy drobnoustroje, co sprawia, że ubrania są higieniczne czyste.

Nowa pralki z funkcją pary firmy Amica wyposażona jest ponadto w innowacyjne rozwiązanie UV Hygiene Technology, które również pozwala pozbyć się z ubrań 99,99 proc. niebezpiecznych wirusów i 96,2 proc. bakterii. Sterylizacja prania promieniami ultrafioletowymi jest rozwiązaniem niezwykle skutecznym, a przy tym bezpiecznym – promienie UV nie wydostają się na zewnątrz bębna.

Specjalna uszczelka ulokowana na otworze bębna pralki WA2C814BKiSVOD, wykonana z antybakteryjnego materiału z grupy triazoli, oraz unikatowy system dysz płuczących okno pralki zapewniają skuteczną walkę z gnieżdżącymi się w uszczelkach i na samym oknie pralki bakteriami, osadami i innymi zanieczyszczeniami. Dzięki temu każde pranie jest efektywne i higieniczne, bęben pralki pozostaje czysty, bez ryzyka namnażania się mikroorganizmów, co wpływa także na dłuższą trwałość pralki.

Wskaźnik EcoBar – poboru energii elektrycznej oraz wody – umożliwia wygodny odczyt zużycia dla wybranego przez nas programu, co pozwoli dobrać parametry prania zgodnie z preferencjami użytkownika. Ważone zużycie energii dla 100 cykli prania wynosi 55 kWh, a zużycie wody dla programu Eco 40–60 to 48 l/cykl.

Pralka ma m.in. program antyalergiczny (co ważne: idealny dla wszystkich, którzy szczególnie dbają o higienę, w tym dla alergików, rodziców małych dzieci i osób starszych). Nowy model z funkcją pary marki Amica idealnie sprawdzi się więc w trudnych, pandemicznych czasach, kiedy higiena i walka z drobnoustrojami jest kwestią priorytetową.

Urządzenie pracuje w oparciu o innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0, który pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania, nawet przy korzystaniu z krótkich programów. Dodatkowo silnik gwarantuje osiągnięcie najwyższej klasy energetycznej, przyczyniając się tym samym do znacznego zmniejszenia zużycia energii, zapewnia dłuższą trwałość sprzętu i cichą pracę.

Na uwagę w modelu WA2C814BKiSVOD zasługuje ponadto rozwiązanie OptiDose Pro, czyli system automatycznego pobierania płynnego detergentu i płynu do płukania zgodnie z maksymalnym załadunkiem bębna.

Dzięki rozwiązaniu MaxLoad na wyświetlaczu pralki pojawia się informacja o maksymalnej masie załadunku, co pozwala dostosować ilość pranej odzieży do wybranego programu, a tym samym zapewniać optymalne efekty prania.

Pralka
Pralka
2021-05-05
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket