MASTER

Przenośny klimatyzator ACD 137

Przenośny klimatyzator

Klimatyzator Master ACD 137 to nowy, innowacyjny produkt na rynku, oferowany przez grupę Dantherm. Przeznaczony do chłodzenia m.in. warsztatów, biur, stref pracy w halach produkcyjnych, lokali handlowych lub namiotów, może także osuszać pomieszczenia w przypadku nadmiernej wilgoci.

Główną zaletą klimatyzatora ACD 137 jest jego energooszczędność. Chłodzenie o mocy 7,1 kW powoduje zużycie zaledwie 1,98 kW energii. Na uwagę zasługują również wytrzymała, metalowa obudowa, wygodne koła i uchwyty oraz intuicyjny elektroniczny panel sterowania, które zapewniają duży komfort użytkowania.

Klimatyzator ACD 137 jest standardowo wyposażony w dwie elastyczne rury do dystrybucji zimnego powietrza, umożliwiające ukierunkowanie chłodnego strumienia na określony obszar. Do urządzenia dołączony jest także zestaw podłączeniowy przewodu giętkiego, za pomocą którego można alternatywnie doprowadzić zimne powietrze na dalsze odległości lub do sąsiedniego pomieszczenia (przewody dostępne jako akcesorium – 3 m lub 7,6 m). Za pomocą przewodu giętkiego można także odprowadzić ciepłe powietrze na zewnątrz pomieszczenia, zwiększając tym samym skuteczność chłodzenia. Oferta akcesoriów zawiera także termostat, kontrolujący temperaturę chłodzenia, oraz dodatkowy panel wlotu powietrza, do którego również można podłączyć przewód giętki.

Zarówno szerokie możliwości zastosowania klimatyzatora w różnorodnej konfiguracji akcesoriów, jak i funkcja osuszania o wydajności 130 l/24 h, stawiają ACD 137 w czołówce przenośnych urządzeń chłodzących na rynku.

Dzięki takim cechom jak skuteczność działania, wielofunkcyjność, małe koszty eksploatacji i prosta instalacja ten klimatyzator będzie bez wątpienia hitem tegorocznego lata w wielu branżach, zwłaszcza wśród firm rentalowych.

Przenośny klimatyzator
2021-04-29
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket