CAMRY

Klimator CR 7920

Klimator

Jeśli nie chcemy, aby oprócz upałów zaskoczyły nas puste półki w sklepach, warto pomyśleć o wcześniejszym zakupie klimatora. Marka Camry przygotowała model CR 7920, którego atutem jest łatwa instalacja.

Klimator to urządzenie, które nie wymaga skomplikowanej instalacji, sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, gdzie w upalne dni pozwoli uzyskać nieco chłodu. Funkcje chłodzenia, nawilżania, a nawet oczyszczania powietrza czynią go doskonałym nabytkiem do każdej przestrzeni biurowej i gabinetowej. Użytkownik może wybierać spośród trzech trybów pracy nawiewu, opisanych jako: normalny, naturalny oraz nocny. Ten ostatni pozwala na zapewnienie odpowiedniego obiegu chłodnego powietrza także podczas snu. Klimator ma wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 8 l, dzięki któremu może wydajnie nawilżać powietrze nawet przez 7,5 godziny. Dla wygody do zestawu dołączany jest pilot pozwalający na zdalne sterowanie. Urządzenie może również zostać ustawione na konkretny czas pracy dzięki wbudowanemu timerowi, który oferuje zakres ustawień od 30 min do 7 godz. i 30 min.

Funkcja jonizacji powietrza, która jonom dodatnim zmienia ładunek elektryczny na ujemny, zneutralizuje działanie wszelkich zanieczyszczeń, –dzięki temu procesowi osiadają one na powierzchni podłogi, przez co nie przedostają się do organizmu, co sprawia, że powietrze zyskuje o wiele lepszą jakość.

Klimator wyposażony jest w wygodny uchwyt do przenoszenia urządzenia (z obu stron), uchwyt na przewód zasilający, kółka ułatwiające przesuwanie po każdej powierzchni oraz siatkę filtrującą o dobrej jakości wykonania. W zestawie znajdują się też dwa elementy chłodzące, które po włożeniu do zbiornika z wodą pozwolą na szybkie schłodzenie powietrza. Intuicyjny panel sterowania ułatwia wybór odpowiedniego trybu pracy. Wystarczy wcisnąć przycisk „humidify”, aby obniżyć temperaturę wydmuchiwanego powietrza przez uruchomienie pompy wody.

Klimator
2021-04-13
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket