CONCEPT

Gwarancja 2+3 na wybrane produkty

Gwarancja 2+3

Marka Concept intensywnie rozwija swoją ofertę, a konsumentom proponuje atrakcyjną promocję na wybrane modele odkurzaczy workowych.

Producent, pewny jakości oferowanych produktów, zakup odkurzaczy VP8223, VP8224 oraz VP8226 premiuje dodatkową rozszerzoną gwarancją. Organizator promocji – firma Concept Polska Sp. z o.o. udziela 2 lat standardowej gwarancji, która zostaje wydłużona o kolejne trzy lata. Szczegółowy regulamin promocji „gwarancja2+3concept 2021” jest dostępny na stronie my-concept.pl. Przedłużona gwarancja dotyczy wyłącznie pierwotnego nabywcy i nie może zostać przeniesiona na osoby trzecie oraz nie obejmuje akumulatorów i akcesoriów. Promocja trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania zapasów.

Objęte akcją produkty to funkcjonalne odkurzacze workowe VP8223, VP8224 oraz VP8226. Urządzenia zostały wyposażone w bardzo wydajny silnik ECO o mocy 700 W. Umożliwiają łatwą regulację siły ssania dzięki elektronicznemu sterowaniu. Doskonale radzą sobie z czyszczeniem twardych podłóg i dywanów. Zmywalny filtr HEPA 13 wychwytuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu, dzięki czemu nadaje się również dla alergików i astmatyków. Zaletą tego modelu jest bardzo cicha praca – maksymalna głośność sięga zaledwie 69 dB. Dzięki 10-metrowemu zasięgowi z łatwością wyczyścimy nawet przestronne pomieszczenia. W zależności od konfiguracji w zestawach znajdują się akcesoria czyszczące i pielęgnujące podłogi lub ułatwiające radzenie sobie z sierścią zwierząt.

2021-04-06
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket