GORENJE

Pralka z kartą podarunkową

Pralka

Gorenje, słoweński producent AGD, przygotował dla klientów akcję promocyjną, w której za zakup pralki można otrzymać w prezencie kartę podarunkową o wartości 100 zł na zakup towarów w sklepie sieci Rossmann.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, wystarczy kupić objęty nią model pralki.

Promocja obowiązuje w sklepach Neonet i Media Expert. W sieci sklepów Neonet akcją zostały objęte modele WEI74DD (z 7-kilogramowym wsadem) i WEI84DD (z 8-kilogramowym wsadem), a promocyjna pralka w Media Expert ma symbol MAWS72ION (wyróżnia się 7-kilogramowym wsadem i funkcją jonizacji).

Zakupione urządzenie należy zarejestrować w ciągu 14 dni na stronie internetowej www.gorenjepromocje.pl. Tam znajduje się również szczegółowy regulamin promocji. W formularzu zgłoszeniowym należy zawrzeć skan karty gwarancyjnej oraz skan dowodu zakupu jednego ze wspomnianych modeli.

Klienci, którzy spełnią warunki promocji, otrzymają w prezencie kartę podarunkową o wartości 100 zł, którą można zrealizować we wszystkich sklepach Rossmann na terenie Polski. Karta ważna jest przez 12 miesięcy. Nagroda zostanie wysłana pocztą elektroniczną na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym w terminie do 14 dni od otrzymania prawidłowego zgłoszenia.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród. Więcej informacji na stronie internetowej www.gorenjepromocje.pl.

2021-04-06
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket