MIELE

Miele Experience Center w centrum Poznania

Miele Experience Center

W Poznaniu, w samym centrum stolicy wielkopolski, powstał kolejny Miele Experience Center. Jest to jednocześnie największa ekspozycja urządzeń marki Miele w zachodniej Polsce. Salon utworzono w nowoczesnym kompleksie Nowy Rynek, kilka kroków od Starego Browaru i Międzynarodowych Targów Poznańskich. To najbardziej dynamicznie rozwijająca się część miasta, zbiegają się tu także najważniejsze linie komunikacyjne.

Wnętrze o powierzchni ponad 170 m² jest spójne z międzynarodowym projektem, zgodnie z którym powstają salony Miele na całym świecie. Dominuje tu grafitowa zabudowa z akcentami w kolorze jasnego dębu. Aktywna kuchnia przeznaczona na pokazy i warsztaty kulinarne jest zintegrowana z częścią wystawienniczą. Goście salonu znajdą tu także strefę pralnictwa i ekspozycję odkurzaczy, a w strefie kawy napiją się ulubionego napoju. Interaktywny system wizualizacji pozwala wybrać lub skonfigurować urządzenia do zabudowy – także te, których nie ma na ekspozycji, a w asyście doradców można na miejscu testować urządzenia z każdej kategorii.

Nowy Rynek to kompleks budynków łączących funkcje mieszkaniowe, hotelowe i biurowe. Wewnątrz kompleksu architekci zaprojektowali przestrzeń do spotkań, relaksu i rozrywki. Po zakończeniu inwestycji mieszkańcy, pracownicy i goście będą mogli korzystać z chodnika z tzw. zielonego betonu o powierzchni prawie 4000 m², oczyszczającego powietrze. Miele Experience Center jest zlokalizowany w budynku od strony ulicy Matyi. Ma także wejście od strony patio.

Miele Experience Center
2021-04-07
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket