SAMSUNG

Zaprasza do kuchni „MasterChef Junior”

Zaprasza do kuchni

Młodzi kucharze już po raz 6. mierzą się w kulinarnej rozgrywce, serwując dania, których nie powstydziliby się najwięksi mistrzowie kuchni. Od 7 marca kuchnia „MasterChef Junior” wypełniła się energią i talentem uczestników, którzy prezentują swoje możliwości. O jej wyposażenie zadbał Samsung.

Program „MasterChef Junior” to dla uczestników dobra zabawa, ale także prawdziwa szkoła gotowania i inspirująca rywalizacja. W każdym z odcinków liczą się nie tylko doskonałe efekty w postaci skomplikowanych i wyrafinowanych dań, ale i czas gotowania. Partnerem 6. edycji programu jest Samsung, który wyposażył kuchnię „MasterChef Junior” w innowacyjne urządzenia, które pomagają małym kucharzom osiągnąć mistrzowski poziom i przechodzić przez kolejne etapy eliminacji.

Umiejętności uczestników dziecięcej edycji programu robią niemałe wrażenie. W tej edycji mali szefowie będą korzystać z piekarnika Samsung Dual Cook Flex. Zaletą tego rewolucyjnego urządzenia jest wyjątkowa konstrukcja. Jako pierwszy piekarnik na rynku pozwolił na pieczenie dwóch potraw jednocześnie. Dzięki specjalnemu separatorowi możemy piec w tym samym czasie tak różne dania jak ryba i sernik w dwóch odmiennych trybach i temperaturach bez ryzyka przenikania się zapachów.

Aby sprostać kulinarnym wyzwaniom, przydatna jest także duża lodówka, w której zmieszczą się wszystkie potrzebne produkty. Do dyspozycji młodych kucharzy dostępne będą chłodziarkozamrażarki wykorzystujące technikę SpaceMax, która pozwala zyskać dodatkową przestrzeń wewnątrz urządzenia przy zachowaniu jego standardowych wymiarów zewnętrznych. Jednocześnie, za sprawą techniki Twin Cooling Plus, optymalizującej temperaturę i wilgotność w lodówce oraz zamrażarce, żywność pozostaje soczysta i świeża nawet dwa razy dłużej.

Poza piekarnikami Dual Cook Flex i lodówkami młodzi mistrzowie kuchni będą korzystać również z płyt gazowych Samsunga. Odcinki 6. edycji „MasterChef Junior” emitowane są w niedziele o godz. 20.00 na TVN.

2021-04-06
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket