FALMEC

Płyta zintegrowana z wyciągiem Quantum

Płyta zintegrowana z wyciągiem

Falmec to włoska marka, która od 40 lat udowadnia, że liczy się jakość. Za sprawą własnych projektów i współpracy z renomowanymi designerami uzyskała międzynarodowy status. Prawdziwą wartość „made in Italy” można odnaleźć w każdym produkcie, który charakteryzuje się perfekcyjnym wykończeniem, designem i wykorzystuje innowacyjne rozwiązania techniczne. Do takich należy model Quantum, czyli płyta indukcyjna zintegrowana z wyciągiem.

Quantum to niepodzielny element w całym tego słowa znaczeniu. Jest doskonałym odzwierciedleniem elegancji, minimalizmu i praktyczności użytkowania. Centralna strefa pochłaniania oparów została wykończona delikatną stalową ramką w kolorze czarnym. Eleganckie obramowanie obszaru gotowania sprawia, że model marki Falmec wpasuje się w każde otoczenie przestrzeni kuchennej.

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby zagwarantować maksymalną skuteczność i praktyczność. Quantum w trybie automatycznym reguluje szybkość pochłaniania oparów w zależności od rzeczywistych potrzeb. Element zasysający powietrze składa się z dwóch otwierających się automatycznie klap, co optymalizuje aerodynamikę napływającego powietrza i poprawia wydajność pochłaniania, jednocześnie umożliwiając łatwą konserwację i czyszczenie. Wyciąg urządzenia pracuje w oparciu o cichy i wydajny silnik bezszczotkowy, który zapewnia skuteczność pochłaniania do 600 m3/h.

Płyta grzejna w modelu Quantum ma powierzchnię wykonaną z czarnej, szklanej ceramiki Schott. Została wyposażona w 4 strefy grzejne. Każda strefa oferuje 9 poziomów gotowania oraz funkcję Power (Over Boost), która pozwala na zwiększenie mocy grzania, a tym samym na znaczne przyspieszenie procesu podgrzewania potrawy czy np. zagotowania wody.

Funkcja Flex Surface umożliwia w razie potrzeby połączenie dwóch stref w jedną dużą przestrzeń do wygodnego przygotowywania potraw w dużych naczyniach, np. w brytfannie. W modelu Quantum nie zabrakło również funkcji podtrzymywania ciepła. Maksymalna temperatura, jaką możemy ustawić dla tego rozwiązania, to 70 °C. Płyta ma również czujnik do wykrywania naczyń i wskaźnik ciepła resztkowego.

Model Quantum ma 84 cm szerokości. Obsługiwany jest za pomocą panelu dotykowego z wyświetlaczem LED. Więcej informacji o tym urządzeniu można znaleźć na stronie internetowej falmecpolska.pl.

Płyta zintegrowana z wyciągiem
2021-04-02
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket