SAMSUNG

Dodaj kuchni blasku

Dodaj

Firma Samsung przygotowała dla klientów akcję promocyjną, w której przy zakupie zmywarki można otrzymać w prezencie roczny zapas produktów marki Somat – tabletek do zmywania oraz środków, które pomogą zadbać o czystość naczyń i urządzenia.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród. Wymagana jest rejestracja urządzenia objętego akcją promocyjną w terminie 21 dni kalendarzowych od jego zakupu. Są to różnego typu zmywarki – wolnostojące, do zabudowy, z panelem odkrytym lub zakrytym, o szerokości 45, a także 60 cm, a zatem dla każdego coś dobrego. Jednym z warunków promocji jest również pozostawienie opinii o nabytym urządzeniu na stronie internetowej dodajkuchniblasku.pl, stronie sklepu, w którym urządzenie zostało zakupione, lub na stronie porównywarki cenowej. Opinia musi wyraźnie wskazywać na jej związek z akcją promocyjną – w treści należy dodać hasztag #użytkownikSamsung. Następnie konieczna jest rejestracja na stronie promocji przy użyciu konta Samsung Account. Do zgłoszenia trzeba dołączyć zdjęcie lub zrzut ekranu opublikowanej opinii, zdjęcie lub skan dowodu zakupu oraz zdjęcie tabliczki znamionowej objętego promocją zakupionego modelu zmywarki. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia nagroda – zestaw produktów marki Somat – zostanie wysłana na wskazany przez klienta adres (najpóźniej do dnia 28 lipca 2021 r.). W skład nagrody wchodzi 400 tabletek do zmywarki Somat Gold oraz 12 tabletek czyszczących Somat Duo Machine Cleaner.

Szczegóły promocji, w tym lista urządzeń biorących udział w akcji, dostępne są w regulaminie i na stronie internetowej dodajkuchniblasku.pl.

2021-04-02
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket