TECHNISAT

Dekoder DVB-T2 TerraBox H.265

Dekoder DVB-T2

Dekoder DVB-T2 z funkcją nagrywania na dysk USB

TerraBox H.265 to nowoczesny dekoder zaprojektowany do odbioru programów telewizji naziemnej w standardzie DVB-T, obwiązującym w Polsce, i przyszłościowym DVB-T2.

Standard DVB-T2 umożliwia nadawanie większej liczby kanałów HD w multipleksie. Już realizowane jest nadawanie testowe. Odbiornik TerraBox T2 H.265 jest zgodny z wymaganiami standardu DVB-T2, ponieważ ma wbudowany dekoder HEVC (H.265). Na uwagę zasługuje solidna czarna aluminiowa obudowa z wyświetlaczem LED-owym. Na froncie znajdują się przyciski do zmiany kanałów i włącznik zasilania. Złącza umożliwiają dołączenie starszego analogowego telewizora (SCART) i nowszego z wejściem HDMI 1.4. Wyjście RF out służy do doprowadzenia sygnału TV z anteny do kolejnego odbiornika DVB-T lub telewizora. Do złącza USB można dołączyć pamięć typu pendrive lub twardy dysk i nagrywać programy z anteny. Można także odtwarzać pliki multimedialne, takie jak zdjęcia: jpeg, audio: mp2, mp3 i wideo: avi, xvid, vob, mov, mog, ts, mp4, mkv, 3gp, DivX. Dekoder ma następujące funkcje: EPG – przewodnik po programach, wyszukiwanie programów TV automatyczne i ręczne, kontrolę rodzicielską, timer do programowania nagrywania z wyprzedzeniem czasowym, sleep timer i budzik, czyli wyłącznie i włączanie dekodera o określonej porze.

Na uwagę zasługuje pilot z funkcją programowania czterech przycisków, dzięki czemu można obsługiwać różne telewizory, zmieniać głośność, wybierać źródła sygnału. Jego wymiary to: 140 × 85 × 33 mm. Pobór mocy w stanie pracy wynosi 8 W, a w trybie czuwania 0,5 W.

2021-03-22
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket