CROCK-POT

Multicooker CSC024X

Multicooker

Łatwe gotowanie na wiele sposobów

Użytkownicy cenią multicookery za wielofunkcyjność, nie inaczej jest z nowościami dostępnymi w ofercie marki Crock-Pot, znanej przede wszystkim ze znakomitych wolnowarów.

Cyfrowy mutlicooker Crock-Pot CSC024X w jednej obudowie łączy funkcje kilku urządzeń. Dzięki 5 automatycznym programom do wyboru, takim jak pieczenie mięsa, smażenie, wolne gotowanie, pieczenie ciast czy gotowanie na parze, użytkownik ma pełną kontrolę nad przygotowywanymi daniami. Pojemność urządzenia to 5,6 l, możemy więc przygotować jedzenie dla całej rodziny lub na przyjęcie dla nawet 7 osób. Dzięki prostokątnemu kształtowi pojemnika w środku bez problemu zmieścimy w nim np. całego kurczaka do upieczenia. Funkcjonalny sposób przyrządzania potraw w jednym naczyniu sprawia, że podczas gotowania łatwiej jest zadbać o czystość w kuchni. Wielofunkcyjne urządzenie ma nie tylko 5 gotowych programów, ale także funkcje ręcznego ustawienia czasu (do 12 godzin w trybie wolnego gotowania) oraz temperatury (od 65 do 230 °C). Wszystkie funkcje są dostępne bezpośrednio z wygodnego, cyfrowego panelu sterowania z wyświetlaczem, tak że w każdej chwili możemy sprawdzić przebieg przygotowywania potrawy.

Crock-Pot CSC024X ma wszystkie funkcje tradycyjnego wolnowaru, w tym dwa ustawienia poziomu temperatury, które umożliwiają gotowanie według własnych preferencji, a także system automatycznego podtrzymywania ciepła, który samoczynnie włączy się po zakończeniu gotowania. Multicooker wyposażony został w funkcję Saute, dzięki której możemy podsmażyć mięso czy warzywa bezpośrednio w misie urządzenia, nie przekładając ich na tradycyjną kuchenkę i patelnię. Oprócz tego urządzenie świetnie sprawdzi się np. podczas gotowania na parze, przygotowywania ryżu czy pieczenia różnych potraw. Multicooker został wyposażony w specjalny ruszt do pieczenia oraz miarkę do ryżu i książeczkę z przepisami. Misa, w której przygotowywane są potrawy, jest wyjmowana, a to pozwala serwować danie na stole bezpośrednio z niej. Oprócz tego znacznie łatwiejsze jest czyszczenie – zarówno misę, jak i pokrywkę ze szkła hartowanego można myć w zmywarce. Solidne uchwyty ułatwiają przenoszenie multicookera. Model ten, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę funkcji, jest relatywnie kompaktowym urządzeniem, jego wymiary to 425 × 300 × 265 mm.

Multicooker CSC024X (2)
2021-03-11
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket