CONCEPT

Urządzenie do pielęgnacji skóry Hot & Cool PO2020

Urządzenie do pielęgnacji skóry

Skuteczna pielęgnacja skóry w domu

Urządzenie Concept Hot & Cool PO2020, dzięki naprzemiennemu działaniu zimna i ciepła, działa odprężająco i kojąco na skórę każdego rodzaju oraz pomaga wchłonąć kosmetyki.

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby zmienić temperaturę z 6 na 42 °C w ciągu kilku sekund. W połączeniu z wibracjami, które można aktywować w trybie Hot and Cool, użytkownik może zafundować sobie przyjemny masaż i poprawić krążenie krwi w okolicy twarzy. Sprzęt nadaje się do codziennego użytku i do każdego rodzaju skóry. Urządzenie nagrzewa się w jednej chwili do 42 °C. Ciepło pomaga otworzyć pory, poprawia ukrwienie twarzy i rozluźnia jej mięśnie. Na oczyszczoną skórę wystarczy nałożyć krem lub serum. Po włączeniu trybu Hot lub Hot + Vibration, aby uzyskać przyjemny masaż, wystarczy delikatnie przesuwać urządzenie po twarzy i szyi. Otwarte pory skóry lepiej wchłaniają ważne substancje z kosmetyków. Rezultatem będzie piękna, odprężona i głęboko odżywiona skóra. Jeśli chcemy dokładnie oczyścić skórę, przed użyciem środka myjącego możemy poddać się terapii termicznej.

Zimno działa uspokajająco, dlatego zaleca się stosowanie trybu Cool jako ostatniego etapu pielęgnacji skóry. Urządzenie natychmiast schładza się do 6 °C, co prowadzi do obkurczenia porów skóry. Szybkie chłodzenie pomaga zachować jej naturalne nawilżenie i elastyczność, likwiduje cienie pod oczami i wspomaga detoksykację skóry. Funkcja jest odpowiednia również dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do zaczerwienień. Zimno działa kojąco na skórę i przywraca ją do normalnego stanu.

Urządzenie do pielęgnacji skóry Hot & Cool PO2020 wyposażone jest w funkcję automatycznego wyłączania, dzięki czemu wyłącza się po 2 minutach pracy. To optymalny czas potrzebny do pielęgnacji skóry. Jednocześnie funkcja ta zapobiega nadmiernemu rozładowaniu. Sprzęt jest lekki i doskonale leży w dłoni. Wyposażono go w wydajny zintegrowany akumulator Li-Ion z ładowaniem indukcyjnym przez kabel USB. Kontrolka zapewnia podgląd ustawionego trybu i jednocześnie ostrzega o konieczności naładowania. Concept Hot & Cool PO2020 ma obudowę w białym kolorze z eleganckimi elementami o barwie różowego złota. Jest częścią linii Perfect Skin, która obejmuje zaawansowane urządzenie do peelingu kawitacyjnego PO2030, odkurzacz do czyszczenia skóry twarzy PO2010 oraz szczoteczkę soniczną PO2000.

Urządzenie do pielęgnacji skóry
2021-03-07
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket