ZELMER

Suszarki do włosów ZHD8320 i ZHD8470

Suszarki do włosów

Kompaktowe i wydajne

Suszarki do włosów to sprzęt niezbędny nie tylko dla pań. Do oferty marki Zelmer dołączyły modele ZHD8320 i ZHD8470, wyróżniające się wydajnością i kompaktowymi rozmiarami.

Zelmer ZHD8320 to suszarka ze składaną rączką, podobnie jak modele turystyczne, jednak w przeciwieństwie do nich nie oznacza to wcale mniejszej wydajności. Urządzenie, choć nie zajmuje wiele miejsca, zostało wyposażone w silnik DC o mocy 1700 W. Do wyboru przez użytkownika są dwa ustawienia temperatury i dwie prędkości nawiewu. Dołączony do zestawu koncentrator ułatwia modelowanie fryzury, a przy jej utrwalaniu przyda się opcja zimnego nawiewu. Przewód zasilający ma długość 1,7 m. Suszarka Zelmer ZHD8320 dostępna jest w białej wersji kolorystycznej i wyposażono ją w uchwyt do powieszenia.

Dla użytkowników poszukujących największej wydajności przygotowano suszarkę Zelmer ZHD8470 w stylowej czarnej obudowie. Została ona wyposażona w silnik o mocy 2200 W. Dzięki trzem ustawieniom temperatury oraz dwóm prędkościom nawiewu możliwe jest precyzyjne dopasowanie trybu pracy suszarki do kondycji włosów oraz oczekiwanych efektów. W modelowaniu fryzury przydatne będą dołączony do zestawu koncentrator oraz funkcja zimnego nawiewu. Przewód zasilający ma długość 1,7 m, a suszarkę wyposażono także w uchwyt do zawieszenia.

2021-03-11
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket