SHARP

Oczyszczacz powietrza FPJ30 w prezencie!

Oczyszczacz powietrza FPJ30

FP-J30 to jedna z najciekawszych propozycji od Sharp wprowadzona na rynek w 2020 roku. Szybko zdobył uznanie klientów. Ten elegancki oczyszczacz o delikatnie zaokrąglonych brzegach przeznaczony jest do niewielkich powierzchni.

Przez fakt, iż jest jednym z najciszej pracujących modeli oczyszczaczy - idealnie sprawdzi się w sypialni lub w pokoju dziecka. Łączy system filtrów z generatorem jonów Plasmacluster – pasywny i aktywny sposób oczyszczania powietrza. Posiada 4-stopniowy system filtracji powietrza. Użytkownicy doceniają też to, iż jest praktycznie bezobsługowy. Wystarczy go włączyć a on sam w inteligentny sposób będzie monitorować jakość powietrza w pomieszczeniu dobierając najlepsze parametry pracy.

Model ten dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych (biały z klasyczną czernią, biały z różowym lub niebieskim wykończeniem).

W ramach oferty promocyjnej wprowadzonej przez dystrybutora marki Sharp - firmę Vestel Poland dostępny jest w prezencie przy zakupie jednego z większych modeli Sharp tj. KIG75EUW, KCG60EUW, KCG50EUW, KCG50EUH.
Szczegóły oferty promocyjnej: https://fpj30.promocjesharp.pl/

2021-02-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket