SHARP

Czujnik Ecolife - platforma do mierzenia jakości powietrza w promocyjnej cenie 99 PLN

Czujnik Ecolife - platforma do mierzenia jakości powietrza

Sharp od lat intensywnie działa na rzecz poprawy jakości powietrza. Przełomowym rozwiązaniem jest technologia Plasmacluster, która sprawiła, że marka postrzegana jest jako jedna z najbardziej prozdrowotnych marek AGD na świecie.

Szukając innych rozwiązań działających na rzecz poprawy jakości powietrza, Sharp wspiera również wartościowe inicjatywy lokalne. Takie jak platforma jakości powietrza EcoLife AirSensor zaprojektowana przez naukowców z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Urządzenie precyzyjnie mierzy stężenie najbardziej szkodliwych pyłów (PM2.5 i PM10) oraz lotnych związków organicznych (VOC). Dodatkowo bada poziom wilgotności, temperaturę oraz ciśnienie powietrza. Ten niewielki sensor sterowany jest za pomocą aplikacji dostarczając informacji z dowolnie przez nas wskazanego miejsca w Polsce.

Dzięki dystrybutorowi Sharp - firmie Vestel Poland - urządzenie to teraz dostępne jest dla wszystkich klientów bardzo korzystnej cenie 99 PLN (regularna cena 499PLN). Wystarczy zdecydować się na zakup jednego z modeli oczyszczaczy Sharp tj. KI-G75, KC-G60 lub KC-G40.

Szczegóły oferty promocyjnej: https://promocjesharp.pl/EcoLife/

2021-02-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket