AMICA

Kuchnia wolnostojąca 617DGE2.23HZpTaDpAN(Xx)

Nowa kuchnia gazowo-elektryczna 617DGE2.23HZpTaDpAN(Xx) o szerokości 60 cm to urządzenie, które mimo klasycznej konstrukcji skrywa wiele innowacyjnych i praktycznych rozwiązań technicznych. Jednym z nich jest CombiCook, czyli dwie niezależne komory piekarnika.

CombiCook to praktyczne rozwiązanie, które zapewni oszczędność czasu i pomoże zadowolić różnorodne gusty kulinarne całej rodziny. Dzięki niemu możemy przygotowywać wiele potraw w tym samym czasie – podając każdemu to, co najbardziej lubi. Mięso, ryba, danie wegetariańskie, tarta – dla każdego coś innego. Bez konieczności spędzania wielu godzin w kuchni dzięki CombiCook przyrządzimy dwie różne potrawy jednocześnie. Dwa niezależne piekarniki mają osobne sterowanie, dzięki czemu możemy piec w różnych temperaturach, a w dodatku bez mieszania się zapachów. Górny piekarnik ma pojemność 44 l, a dolny 67 l. Urządzenie zostało również wyposażone w funkcję termoobiegu, która polega na wprowadzeniu w ruch gorącego powietrza, dzięki czemu w każdej części komory panuje jednakowa temperatura. Ustawienie parametrów pracy piekarnika ułatwia wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia.

Płyta grzejna w modelu 617DGE2.23HZpTaDpAN(Xx) jest gazowa. Ma 4 palniki o zróżnicowanej średnicy. Duży palnik ma 9 cm, dwa średnie mają 6,5 cm, a najmniejszy palnik pomocniczy 4 cm średnicy. Palniki znajdują się pod stabilnymi żeliwnymi rusztami, które zostały zaprojektowane tak, aby można było wygodnie przesuwać po nich gorące garnki bez ryzyka przemieszczenia rusztu. Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle ułatwia uruchomienie wybranego palnika. Producent nie zapomniał, oczywiście, o zabezpieczeniu przeciw wypływowi gazu. Wykonana z bardzo dobrej jakości szkła nakrywa płyty grzejnej jest niezwykle wytrzymała.

Wnętrze piekarnika elektrycznego zostało pokryte emalią EasyClean, która pozbawiona jest porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Dzięki temu czyszczenie komory jest znacznie wygodniejsze. Drabinki boczne we wnętrzu piekarnika pozwalają na łatwe i bezpieczne wsuwanie i wysuwanie blach. Podobnie jak ruszty kuchni gazowej można je myć w zmywarce. Model 617DGE2.23HZpTaDpAN(Xx) pracuje w klasie A efektywności energetycznej.

Kuchnia wolnostojąca
Kuchnia wolnostojąca
Kuchnia wolnostojąca
Kuchnia wolnostojąca
2020-12-08
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket