SAMSUNG

Innowacyjne i funkcjonalne lodówki, pralki i nie tylko

Innowacyjne i funkcjonalne

Rozmowa z Piotrem Ługowskim, dyrektorem dywizji Domestic Appliances w Samsung Electronics Polska.

Redakcja: W ostatnim czasie do oferty firmy Samsung dołączyły nowe linie pralek i lodówek. Jakie założenia przyświecały wprowadzeniu na rynek tych serii urządzeń?

Piotr Ługowski: W firmie Samsung zawsze bierzemy pod uwagę przede wszystkim potrzeby użytkowników. Nasze AGD projektujemy z myślą o ich codziennym komforcie, chcemy, aby ułatwiały konsumentom wykonywanie obowiązków domowych i dostosowywały się do ich stylu życia. Lodówki z nowej linii Grand+ to najlepszy przykład tego, jak zmieniły się potrzeby konsumentów w ostatnim czasie. Wraz ze zmianą naszego stylu życia wzrosło zainteresowanie bardziej pojemnymi lodówkami, w których żywność pozostaje dłużej świeża. My oferujemy takie urządzenia, bo wiemy, że konsumenci robią teraz zakupy rzadziej, ale kupują więcej. Te nowe nawyki pozostaną z nami na dłużej, dlatego potrzebujemy rozwiązań, które sprostają nowej rzeczywistości i ułatwią nam zarządzanie domowymi obowiązkami. W przypadku nowej linii pralek chcieliśmy jak najbardziej zoptymalizować proces prania, aby zapewnić użytkownikom wysoką skuteczność w krótszym czasie. Pralka uczy się też naszych ulubionych ustawień, żeby stosować je automatycznie, oraz współpracuje z suszarką.

Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w modelach z linii Grand+ jest technika SpaceMax™, dzięki której lodówka może pomieścić więcej żywności. Czym charakteryzuje się to rozwiązanie?

Technologia SpaceMax™ w lodówkach Grand+ gwarantuje więcej miejsca do przechowywania produktów w środku przy zachowaniu tych samych rozmiarów zewnętrznych urządzenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysoko wydajnego systemu izolacji, który sprawia, że ścianki urządzenia są cieńsze. Modele z nowej linii Samsung Grand+ mają pojemność aż do 385 l, więc bez problemu zmieścimy w nich ulubione produkty wszystkich domowników, świeże warzywa czy ciasto na urodzinowe przyjęcie. Wiemy, że to rozwiązanie jest szczególnie doceniane przez konsumentów, bo dzięki niemu bez obaw mogą robić większe zakupy dla całej rodziny, nie martwiąc się o miejsce do ich przechowywania ani o konieczność częstego odwiedzania sklepów.

2020-12-07
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket