PLATFORMA CANAL+

Świąteczna promocja z dekoderami 4K

Świąteczna promocja

Platforma Canal+ ruszyła ze świąteczną promocją na ofertę telewizji satelitarnej i telewizji przez Internet oraz dostępem do nowoczesnych dekoderów 4K w promocyjnych cenach.

W świątecznej ofercie telewizji satelitarnej dekoder 4K Ultra BOX+ można promocyjnie aktywować za 1 zł, wybierając pakiety Optimum+ oraz Optimum+ z Canal+ oraz Superpremium+ 4K i nie płacąc za jego wynajem przez cały okres umowy. W pakiecie Optimum+ klienci znajdą 130 kanałów (w tym 80 w HD) i 34 kolekcje VOD w cenie 49,99 zł miesięcznie. W świątecznym prezencie otrzymają jeszcze sześć kanałów Filmbox na 24 miesiące bez opłat. W pakiecie Optimum+ z Canal+ klienci otrzymają dodatkowo 11 kanałów z rodziny Canal+ ze sportem oraz filmami i serialami na żywo, a także dwie dodatkowe kolekcje VOD w cenie 99,99 zł. Z pakietem Optimum+ z Canal+ dostępne są również kanały Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA i Ligą Europy UEFA za 0 zł miesięcznie. Oba pakiety można rozszerzyć o 27 kanałów za 10 zł miesięcznie. Teraz klienci telewizji satelitarnej otrzymają jeszcze bezpłatny dostęp do serwisu Canal+ telewizja przez Internet na wielu urządzeniach.

Druga świąteczna oferta – Canal+ telewizja przez Internet z nowym dekoderem Canal+ BOX 4K proponuje 77 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie Canal+ i zewnętrznych dostawców. Do wyboru są umowy z dekoderem Canal+ BOX 4K – w zobowiązaniu lub bez zobowiązania. W opcji bez zobowiązania dekoder Canal+ BOX 4K jest oferowany w cenie 299 zł. W cenie zakupu urządzenia uwzględniony jest dostęp do wszystkich czterech pakietów Canal+ telewizji przez Internet na miesiąc od daty pierwszej aktywacji z możliwością przedłużenia nawet o dwa dodatkowe miesiące w ramach trwającej do końca roku promocji. Wybierając ofertę ze zobowiązaniem, klienci otrzymują Canal+ BOX 4K za 1 zł na własność oraz dostęp do pełnej oferty serwisu Canal+ telewizja przez Internet na dwa pierwsze miesiące. Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór przynajmniej dwóch z czterech pakietów tematycznych, z których klient będzie korzystał po zakończeniu promocyjnego dostępu „na start”: Film (50 zł/mies.), Sport (50 zł/mies.), Fun&Info (25 zł/mies.), Kids (10 zł/mies.) Szczegóły i warunki promocji na stronie canalplus.pl.

2020-12-07
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket