CREATIVE

Soundbar Stage V2

Soundbar

Firma Creative wprowadza na europejski rynek nowy soundbar – Stage V2. Jest to ulepszona wersja dostępnego w polskiej dystrybucji modelu Stage 2.1, obecnie najlepiej sprzedającego się i docenianego soundbara marki Creative w cenie do 400 zł.

Model Stage V2 jest wyposażony w wiele różnorodnych złączy analogowych i cyfrowych, w tym HDMI z ARC, cyfrowe złącze optyczne audio i analogowe wejście audio Aux, a także złącze USB typu C. Ma ponadto wbudowany moduł Bluetooth 5.0. To wszystko czyni go kompleksowym systemem audio dla urządzeń takich jak telewizory, smartfony czy konsole do gier. Listwa soundbarowa została wyposażona w nowy intuicyjny pilot, za pomocą którego użytkownicy mogą wygodnie przełączać źródła dźwięku, regulować ustawienia tonów wysokich i niskich, a także włączać i wyłączać funkcję Clear Dialog.

Odpowiada ona za szczegółowość dźwięku bez konieczności zwiększania jego głośności. Dzięki niej sygnał mowy jest wyodrębniany i wzmacniany bez uszczerbku dla efektów otoczenia. Creative w nowej wersji zestawu nagłośnieniowego zastosował ponadto technikę surround, żeby ulepszyć jakość przetwarzanego przez urządzenie dźwięku przestrzennego. Dla uzyskania rozbudowanej sceny dźwiękowej, np. podczas oglądania filmów, szerokość listwy została zwiększona z 55 cm w poprzedniej wersji do 68 cm. Stage V2 to, podobnie jak poprzednik, system 2.1-kanałowy. Za jakość dźwięku odpowiadają specjalnie zaprojektowane dwa przetworniki średniotonowe o mocy 20 W każdy i subwoofer z 40-watowym przetwornikiem niskotonowym. Pasmo przenoszenia systemu Stage V2 mieści się w zakresie od 55 Hz do 20 kHz. Soundbar dostępny jest na stronie creative.com w cenie 489 zł.

Soundbar
Soundbar
2020-12-06
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket