SAMSUNG

Kup telewizor QLED i odbierz rabat na soundbar Q70T

Kup telewizor QLED

Teraz przy zakupie telewizora Q70T o przekątnych ekranu od 55” do 85” można skorzystać z rabatu na soundbar Q70T z systemami dźwięku Dolby Atmos i DTS:X. Promocja potrwa do końca roku i trzy dni dłużej.

Telewizor Q70T świetnie sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych maratonów filmowych, jak i rozgrywek gamingowych. Wyposażony został w procesor Quantum 4K, który dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu w czasie rzeczywistym. Miłośnicy gier powinni być usatysfakcjonowani nie tylko niskim poziomem input lag, lecz także dodatkowymi funkcjami, które pozwolą jeszcze bardziej zagłębić się w świat wirtualny. Najważniejszą z nich jest Automatyczny Tryb Gry, który po podłączeniu konsoli optymalizuje wszystkie ustawienia telewizora tak, aby były one najlepsze do grania. Funkcja Multi View, która podzieli ekran na dwie części, umożliwi użytkownikom jednoczesne granie.

Dostępny w ramach promocji soundbar Q70T może pochwalić się głębią brzmienia i wyraźnymi dialogami dzięki systemom Dolby Atmos i DTS:X i funkcji Adaptacji dźwięku. Promocje potrwają do 3 stycznia 2021 roku w salonach Samsung Brand Store, w wybranych sieciach sprzedaży oraz u partnerów firmy Samsung. Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, w tym dokładny czas trwania promocji i dokładne modele objęte promocją, dostępne są w regulaminach i na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, MediaMarkt i Neonet, Matrix Media oraz w Samsung Brand Store.

Kup telewizor QLED
2020-12-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket