CAMRY

Grzejnik konwektorowy CR7721

Grzejnik konwektorowy

Dostępny w ofercie marki Camry grzejnik konwektorowy przyciąga wyrafinowanym wzornictwem. Nowoczesna forma urządzenia udowadnia, że sprzęt grzewczy wcale nie musi być toporny i ciężki.

Front grzejnika Camry CR7721 zajmuje estetyczny, szklany panel, który będzie pasował do każdego wnętrza, zarówno sypialni, jak i nowoczesnego salonu. Doskonale sprawdzi się np. w domku na działce i pozwoli dogrzać nawet większe pomieszczenia. Panel sterowania znajduje się w łatwo dostępnym miejscu i znajdziemy tam wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego ustawienia grzejnika i mocy grzania.

Wskaźnik jednostki temperatury poinformuje o ustawionej temperaturze, wskaźnik aktywacji cz asomierza pozwoli ustawić timer (od 1 do 24 godzin), wskaźnik temperatury w pomieszczeniu poinformuje o warunkach w danym pokoju. Wszystkie informacje są dostępne na czytelnym wyświetlaczu. Estetyczna, szklana powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu, a dotykowy panel sterowania pozwala na szybką i wygodną zmianę ustawień. Pilot zdalnego sterowania ułatwi ich regulację z większej odległości i bez konieczności podchodzenia do grzejnika. Dwa stopnie nagrzania o mocy 750 i 1500 W oraz zakres temperatury od 5 do 35°C sprawiają, że każdy znajdzie idealną temperaturę dla siebie. Wyłącznik bezpieczeństwa i ochrona przed przegrzaniem pozwalają na bezpieczne korzystanie z grzejnika nawet w sypialni dziecka. Wygodny uchwyt do przenoszenia ułatwia szybką zmianę miejsca użytkowania grzejnika.

Grzejnik konwektorowy
Grzejnik konwektorowy
2020-11-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket