AQUAPHOR

10 tys. zł dla młodych sportowców

10 tys. zł dla

O tym, że sport to zdrowie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. O zdrowie trzeba dbać, a jednym ze sposobów wspierania odporności organizmu i kondycji fizycznej jest dbałość o prawidłowe nawodnienie. Woda to życie, zdrowie i aktywność. Bez wody nie ma nic. Przekonuje nas o tym firma Aquaphor, producent filtrów do wody, którego celom przyświeca dewiza: jakość wody to jakość życia.

Popularyzowanie zdrowego stylu życia to kluczowy element akcji społecznej firmy Aquaphor, wspierającej młodych sportowców. Firma zaangażowała do niej ambasadorów – światowej sławy pływaczkę i mistrzynię olimpijską Otylię Jędrzejczak o raz z nanego p olskiego p odróżnika Aleksandra Dobę, który trzykrotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki.

Akcja, nad którą patronat objęła firma Aquaphor nosi nazwę „W swoim żywiole”. Do programu mogą zgłosić się młodzi sportowcy, którzy szukają wsparcia i pomocy w rozwijaniu swojego talentu. Aby wziąć udział, należy wysłać swoje zgłoszenie, opisać swoją pasję i przekonać do siebie jury. Spośród zgłoszeń kapituła, na czele z ambasadorami akcji: Otylią Jędrzejczak i Aleksandrem Dobą, wybierze osoby, które zostaną nagrodzone stypendiami. Zostanie przyznanych 10 stypendiów w w ysokości 10 000 złotych. Akcja rozpoczęła się z początkiem września i potrwa do połowy grudnia, kiedy zostaną przyznane stypendia. Zgłoszenia można wysyłać do 15 listopada, przez zarejestrowanie się na stronie www.wswoimzywiole.edu.pl.

– Chcemy mieć wpływ na rozwój i wsparcie młodych talentów sportowych w Polsce. Jako że kojarzymy się bezpośrednio z wodą, chcemy przyciągnąć do siebie w szczególności pasjonatów sportów wodnych, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci również na innych młodych ludzi, którzy chcieliby rozwijać swój talent sportowy, ale nie mają do tego warunków finansowych. Jeżeli jesteś właśnie taką osobą, zgłoś się do naszego programu – mówi Marzena Lewandowska, dyrektor marketingu w Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Wszystkie szczegóły, regulamin i zasady akcji są dostępne na stronie www.wswoimzywiole.edu.pl.

2020-11-08
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket