KAERCHER

Po raz szósty wspiera Thank Your Cleaner Day

Po raz szósty wspiera

21 października odbył się po raz szósty na świecie i drugi w Polsce Thank Your Cleaner Day, czyli dzień osób sprzątających zawodowo.

Firma Kärcher po raz kolejny doceniła pracowników branży czystościowej. Trzeba pamiętać, że wśród bohaterów roku 2020, obok bez wątpienia najważniejszych służb medycznych, są i sprzedawcy, i kurierzy, i nauczyciele, i… osoby sprzątające. Bez ich wysiłków praca w biurach, obiektach użyteczności publicznej, handlu czy środkach komunikacji etc. nie byłaby wcale możliwa.

– Thank Your Cleaner Day to potrzebna inicjatywa. Personel sprzątający odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i zdrowia wszystkim wykonującym swe obowiązki zawodowe w biurach, szkołach, instytucjach kultury czy w sklepie. W firmie Kärcher wiemy od zarania, jak efektywność sprzątania wpływa na zdrowie ludzkie, teraz staje się to doświadczeniem wszystkich. Z tym większym entuzjazmem angażujemy się jako polskie przedstawicielstwo Kärcher w to specjalne wydarzenie – podsumowała Jolanta Zachara, dyrektor marketingu w firmie Kärcher.

Coraz większa liczba uczestników Thank Your Cleaner Day na całym świecie pokazuje, że ta kampania jest potrzebna. W 2020 r. w dziękowanie pracownikom branży czystościowej zaangażowanych było już ponad 30 krajów, od Australii po Republikę Dominikany, od USA po Singapur. Kärcher w Polsce obchodził Thank Your Cleaner Day po raz drugi. W ramach podziękowania firma podarowała także wszystkim pracownikom sprzątającym i ochraniającym biura Kärcher upominki w postaci myjek do okien WV Kärcher, pisemne wyrazy uznania oraz pendrivy z nagranym specjalnie dla nich filmem. Planowana była uprzednio bardziej uroczysta oprawa wydarzenia, jednak ze względu na pandemię i zagrożenie epidemiczne organizacja uroczystego spotkania nie była możliwa.

2020-11-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket