iROBOT

Geniusz pomaga w sprzątaniu

Geniusz pomaga w

Platforma iRobot Genius wprowadza szeroką gamę nowych funkcji dla robotów odkurzających Roomba oraz mopujących Braava jet, które zostały wyposażone w moduł WiFi. Zapewnia jeszcze więcej poziomów personalizacji oraz większą kontrolę pracy robotów, dostosowaną do wymagań użytkownika i jego domu.

Interfejs iRobot Genius to aplikacja iRobot Home zaprojektowana na nowo. Przenosi ona użytkowników daleko poza standardowe funkcje, dając im spersonalizowane i łatwe w użyciu centrum poleceń i kontroli sprzątania w domu. Dostępna w języku polskim aplikacja obsługuje sprzątanie w oparciu o nawyki użytkownika i osobiste preferencje, zapewniając inteligentniejsze i wydajniejsze działanie. Zapewnia również lepszy wgląd w wydajność pracy robota. Jedną z największych zalet, jaką wprowadza iRobot Genius, jest możliwość sprzątania określonych miejsc. Korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań związanych ze sztuczną inteligencją, roboty odkurzające Roomba i7/i7+ i s9/s9+ oraz robot mopujący Braava jet m6 wykorzystują uczenie maszynowe do automatycznego wykrywania i proaktywnego sugerowania stref sprzątania wokół określonych obiektów, takich jak kanapy, stoły i blaty kuchenne. Strefy Clean Zones mogą być również tworzone przez samych użytkowników przy użyciu „inteligentnych map”. Dzięki temu mogą oni wysłać robota do pracy na danym obszarze, np. pod stołem. Wystarczy z poziomu aplikacji lub przy pomocy asystenta głosowego wydać robotowi konkretne polecenie, a on ruszy do pracy w wyznaczonym miejscu, w którym pojawił się brud.

Za sprawą iRobot Genius roboty odkurzające Roomba oraz mopujące Braava jet uczą się preferowanych przez użytkownika schematów sprzątania, żeby dostarczyć nowych funkcji, takich jak:

  • automatyzacja sprzątania oparta o konkretne zdarzenia;
  • polecane harmonogramy sprzątania według przyzwyczajeń użytkowników;
  • funkcja „Ulubione”, umożliwiająca szybkie tworzenie własnych, wstępnie zdefiniowanych procedur sprzątania.

2020-11-07
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket