JURA

Pomaga wybrać ekspres online

Pomaga wybrać ekspres

Ekspresy do kawy na polskim rynku cieszą się rosnącą popularnością. Jednak wybór urządzenia, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, nie jest łatwy. Dlatego szwajcarski producent ekspresów – JURA udostępnił nową usługę JURA Live, w której w bezpieczny sposób eksperci firmy pomogą w wyborze właściwego urządzenia.

JURA Live to indywidualne porady online ekspertów firmy JURA, w tym demonstracje produktów przeprowadzane na żywo. W ofercie firma ma szeroką gamę produktów, a wybór odpowiedniego ekspresu do kawy nie zawsze jest łatwy. Właśnie dlatego przygotowano JURA Live – konsultacje z ekspertami firmy przez wideorozmowę lub wideoczat. Korzystając tej opcji, zostaniemy połączeni z jednym z ekspertów marki, znajdującym się w specjalnie wyposażonym studio, gdzie będziemy mogli bezpośrednio zapoznać się z ofertą automatycznych ekspresów do kawy marki JURA i uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Korzystając z JURA Live dowiemy się, w jaki sposób ekspresy przygotowują pyszne specjały kawowe już za naciśnięciem jednego przycisku, i w ciągu zaledwie kilku minut wybierzemy sprzęt, który najlepiej spełni nasze oczekiwania. Następnie zdecydujemy, czy chcemy kupić produkt online, czy też udać się w ybranego wyspecjalizowanego dystrybutora marki JURA.

Usługa jest dostępna na stronie firmy – jura.com. Wystarczy wybrać zielony przycisk po prawej stronie ekranu. Ponieważ obraz przesyłany jest tylko w jednym kierunku, konsultant nie uzyska dostępu do kamery klienta. Możemy komunikować się przy pomocy mikrofonu urządzenia lub korespondując za pomocą czatu. JURA Live jest dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 20 oraz w soboty: 10 – 15.

2020-11-07
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket