BOSCH

Premiera nowej linii zmywarek z Home Connect

Premiera nowej linii zmywarek

Na początku października odbyła się konferencja prasowa zrealizowana online, na której swoją premierę miała nowa linia zmywarek marki Bosch, kompatybilnych z platformą Home Connect. Była to jednocześnie pierwsza tego typu konferencja w historii marki Bosch.

Wirtualne spotkanie z dziennikarzami poprowadził Jan Paweł Tomaszewski. Wzięli w nim udział m.in. członkowie zarządu firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o., a także eksperci marki Bosch, którzy opowiadali o funkcjach i rozwiązaniach zastosowanych w nowych zmywarkach. Piotr Bucki, psycholog, strateg i projektant komunikacji, opowiadał m.in. o tym, w jaki sposób rozmaite sprzęty gospodarstwa domowego wpływają na nasze życie. Zwrócił uwagę na to, że zmywarki należą do tych urządzeń, dzięki którym mamy więcej czasu dla siebie i naszych najbliższych. Zmywarki marki Bosch w Polsce produkowane są już od ok. 18 lat. Nowa linia tych urządzeń jest jednak pierwszą produkowaną w naszym kraju, która jest kompatybilna z platformą Home Connect. Powstała w oparciu o badania przeprowadzone z udziałem 40 tys. użytkowników zmywarek. Produkowana jest w nowoczesnej, otwartej w ubiegłym roku, fabryce w Łodzi. Tamtejsza placówka to jednocześnie jedna z największych fabryk AGD w Europie. Zajmuje powierzchnię ok. 9 boisk piłkarskich. W nowych zmywarkach dostępne są funkcje zdalnej kontroli i zdalnego monitoringu cyklu pracy urządzenia. Rozwiązanie TabCounter pozwala kontrolować zapas tabletek do zmywania, a funkcja EcoMeter dba o oszczędność wody. Kompatybilność z Home Connect daje ponadto możliwość łatwej aktualizacji oprogramowania urządzenia (funkcja SoftwareUpdate). Możliwa jest również zdalna diagnostyka. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w nowych zmywarkach Boscha jest też Easy Start, który ułatwia dobranie programu zmywania do załadunku. W kompatybilnej aplikacji możemy też zapisać najczęściej używane ustawienia i programy zmywania.

Zmywarki PerfecDry wykorzystują zeolit, który wspomaga proces suszenia naczyń. Mają ponadto trzeci kosz – Extra-Space, w którym oprócz sztućców możemy zmywać nawet niewielkie naczynia. Nowością jest ponadto strefa Extra Clean z dodatkowymi głowicami, umożliwiającymi skuteczne zmywanie najbardziej zabrudzonych naczyń.

2020-11-01
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket