SAMSUNG

Korzyść wychodzi w praniu

Korzyść wychodzi w

Jesień to dobry moment, aby zdecydować się na zakup AGD. Trwa promocja firmy Samsung, dzięki której kupując wybraną pralkę lub pralkosuszarkę, nie tylko zyskamy niezastąpioną pomoc w codziennych obowiązkach, ale także możemy otrzymać zwrot na konto od 200 do nawet do 600 zł.

Pralka to jeden z podstawowych sprzętów domowych, z jakich korzystamy na co dzień. Przy wyborze tego typu urządzenia warto zwrócić uwagę, aby było ono wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne, które sprawią, że pranie będzie przebiegało szybciej i wygodniej, a ubrania zyskają higieniczną czystość. Wybierając pralkę lub pralkosuszarkę Samsunga, można skorzystać ze wspomnianej promocji. Wystarczy dokonać zakupu objętego nią urządzenia, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.pralki.samsung.pl (nie później niż do 21 dni od dokonania transakcji) oraz napisać opinię o zakupionym produkcie (min. 150 znaków). Do rejestracji niezbędne są: skan dowodu zakupu, numer seryjny i zdjęcie tabliczki znamionowej rejestrowanego urządzenia. Kwota zwrotu zależna jest od zakupionego modelu i zostanie przekazana po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia na konto bankowe podane w formularzu rejestracyjnym.

Akcja promocyjna trwa do 15 listopada 2020 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Szczegółowe warunki promocji, w tym pełna lista urządzeń nią objętych, dostępne są w regulaminie na stronie www.pralki.samsung.pl.

Korzyść wychodzi w
2020-11-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket