BOSCH

Gotuj zdrowo i oszczędzaj energię #LikeABosch

Gotuj zdrowo i oszczędzaj energię

Trwają akcje promocyjne typu cashback dla wybranych urządzeń marki Bosch. W zależności zakupionego sprzętu można otrzymać od 150 do nawet 1000 zł zwrotu wydanych pieniędzy.

Aby wziąć udział w akcji „Perfekcyjna kuchnia z premią”, należy kupić dowolny model piekarnika pełnowymiarowego marki Bosch wraz z minimum dwoma różnymi urządzeniami objętymi promocją do 15 grudnia 2020 r. Może to być dowolny model płyty grzejnej (indukcyjnej, ceramicznej lub gazowej), dowolny model okapu, zmywarka do zabudowy (z listy modeli dostępnych na stronie akcji promocyjnej) oraz model chłodziarkozamrażarki wolnostojącej (również z listy promocyjnej). Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem konta użytkownika w programie MyBosch, dostępnym na stronie internetowej www.bosch-home.pl/mybosch. Czas na zakup wszystkich modeli mających wchodzić w skład zestawu wynosi 14 dni kalendarzowych od dnia zakupu pierwszego z urządzeń. Premia polega na udzieleniu rabatu posprzedażowego w wysokości od 300 do 1000 zł. O jej wysokości decyduje łączna kwota wydana na zakup sprzętu. Aby otrzymać 300 zł, należy na zakup co najmniej trzech urządzeń objętych promocją (w tym obligatoryjnie piekarnika) wydać przynajmniej 3000 zł. Premia w wysokości 1000 zł przyznawana jest wówczas, gdy łączna wartość zakupu urządzeń przekroczy 7000 zł.

Do 15 listopada 2020 r. trwa również promocja, w której przy zakupie objętego nią modelu suszarki bębnowej można otrzymać od 150 do 500 zł zwrotu na konto bankowe podane przy rejestracji zakupu za pośrednictwem programu My-Bosch. Listę energooszczędnych modeli suszarek do ubrań z pompą ciepłą objętych akcją i przynależne do nich kwoty zwrotu można znaleźć na stronie internetowej www.bosch-home.pl/promocje/kup-suszarke-i-odbierz-premie.

2020-11-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket