GORENJE

Czajnik w prezencie

Czajnik

Gorenje przygotowało dla klientów akcję promocyjną, w której przy zakupie dużego AGD z linii Simplicity tej marki można otrzymać w prezencie czajnik elektryczny.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy kupić dwa objęte nią produkty z linii wzorniczej Simplicity marki Gorenje. Znajdują się w niej kuchenki mikrofalowe, piekarniki, płyty grzewcze, okapy oraz chłodziarkozamrażarki (promocja łącznie obejmuje 17 różnych modeli). Simplicity to z założenia linia produktów nieskomplikowanych w obsłudze, których użytkowanie ma być wygodne i intuicyjne. Wykorzystuje czyste linie i ergonomiczne rozwiązania, które pozwalają się wkomponować urządzeniom w dowolnie urządzoną przestrzeń mieszkalną. W wielu modelach z linii Simplicity stosowane jest charakterystyczne pokrętło, które nadaje im spójny wygląd.

Zakup objętego akcją zestawu urządzeń należy zarejestrować w ciągu 14 dni na stronie internetowej www. gorenjepromocje.pl. Tam znajdują się również szczegółowy regulamin promocji i lista modeli nią objętych. W formularzu zgłoszeniowym należy zawrzeć m.in. skany kart gwarancyjnych oraz dowodów zakupu. Klienci, którzy spełnią warunki promocji, otrzymają w prezencie czajnik K17GLBW o pojemności 1,7 l ze szklanym korpusem. Urządzenie wyposażone jest w obrotową podstawę oraz łatwy do wyjęcia i wyczyszczenia filtr zapobiegający zakamienieniu. Dzięki podwójnej konstrukcji ścianek i warstwie powietrza między wewnętrzną a zewnętrzną warstwą dotykanie czajnika jest całkowicie bezpieczne, a samo urządzenie pracuje ciszej. Czajnik zostanie wysłany przesyłką kurierską na adres klienta wskazany w formularzu rejestracyjnym w terminie do 30 dni od dnia otrzymania prawidłowego zgłoszenia.

Promocja trwa do 30 listopada 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród. Więcej informacji na stronie internetowej www.gorenjepromocje.pl/36-simplicity.

Czajnik
2020-11-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket