MIELE

Potrójna przyjemność gotowania

Potrójna

Firma Miele przygotowała dla klientów promocję, w której przy zakupie zestawu urządzeń składającego się z piekarnika, płyty indukcyjnej i zmywarki można otrzymać w prezencie odkurzacz Complete C2 Tango.

Jeśli chcesz zapewnić sobie potrójną przyjemność gotowania, w ramach jednego zamówienia kup zestaw 3 urządzeń objętych promocją. Po wejściu na stronę internetową www.miele. pl/promocja-trio należy kliknąć przycisk „Odbierz odkurzacz” i zarejestrować w terminie 30 dni zakup, podając numery seryjne zakupionych modeli, datę zakupu, oraz załączyć skan dowodu zakupu (w pliku w formacie PDF lub JPG). Następnie konieczne jest z alogowanie ( lub wcześniejsza r ejestracja) do sklepu internetowego Miele. Potwierdzenie zgłoszenia zostanie wysłane uczestnikowi promocji drogą mailową. Po poprawnej weryfikacji danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym odkurzacz będzie dostarczony przesyłką kurierską na adres pocztowy podany podczas rejestracji. Akcja promocyjna trwa do 31 grudnia 2020 r. Więcej szczegółów, w tym regulamin i listę autoryzowanych punktów handlu detalicznego biorących udział w promocji, można znaleźć na stronie www.miele.pl/promocja-trio.

Complete C2 Tango to odkurzacz workowy z serii EcoLine o dużej mocy ssania, a przy tym energooszczędny, Jest wyposażony w rurę teleskopową ze stali szlachetnej, która wykorzystuje praktyczny system blokady. Complete C2 Tango to wszechstronne urządzenie, które dzięki uniwersalnej ssawce podłogowej nadaje się do odkurzania każdego rodzaju powierzchni. Długi kabel zasilający ułatwia odkurzanie nawet dużych wnętrz.

Potrójna
2020-11-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket