VESTFROST

W showroomach w Warszawie i Krakowie

W showroomach

Forum Designu jest miejscem, gdzie wyjątkowe pod względem wzornictwa projekty na co dzień dostępne są dla wszystkich zainteresowanych. To właśnie w tych wyjątkowych showroomach, zlokalizowanych w Warszawie i Krakowie, można obejrzeć designerski sprzęt z oferty marki Vestfrost.

Klienci mają szansę poznać tam produkty, takie jak lodówki z serii Art Collection, wybrane modele chłodziarek do wina oraz urządzenia AGD w stylu retro.

– Nasze produkty błyskawicznie wpisały się w krajobraz panujący w Forach Designu, co jest dla nas powodem do ogromnej dumy, ponieważ niezwykle cenimy ich pracę. Proste linie projektowe, dopracowane detale i odważna, intensywna kolorystyka urządzeń Vestfrost świetnie zgrały się z pozostałymi meblami czy dodatkami, dając eklektyczny, ale równocześnie niezwykle przyjemny efekt końcowy. Pozostaje nam tylko zaprosić wszystkich do Forum Designu w Warszawie i Krakowie, by przekonać się na własne oczy, jak wiele te miejsca robią dla promocji designu – podsumowuje Rafał Derecki, key account manager marki Vestfrost.

Forum Designu mieści się w Warszawie i Krakowie. W obu miastach lokalizacja jest nieprzypadkowa. Siedzibą w Krakowie stał się budynek dawnego hotelu Cracovia – miejsce, w którym powstaje Muzeum Designu i Architektury – trudno więc wyobrazić sobie lepszą lokalizację dla tego typu showroomu! Ten w Warszawie znajduje się natomiast w sercu Pragi-Północ, w zabytkowym budynku dawnej stalowni. W każdym w tych miejsc od razu widoczne jest łączenie przeszłości z teraźniejszością, a co z tym idzie, szacunku do klasyki z nowoczesnym designem.

Zgodnie z ideą showroomów Forum Designu odwiedzający mogą obejrzeć przedmioty, które widzieli np. w Internecie lub prasie. Twórcy z kolei traktują je jako rodzaj pokazowego salonu, gdzie mogą zaprezentować swoje produkty w sąsiedztwie innych wyjątkowych przedmiotów. Oprócz funkcji handlowej Fora są także miejscami kreatywnymi oraz eventowymi, w których odbywają się wydarzenia związane lub promujące dobry design.

2020-11-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket