AUDIO CENTER POLAND

6 urządzeń z nagrodą EISA

6 urządzeń

Przyznawanie tegorocznych nagród EISA przebiegało w szczególnych warunkach pandemii. Mimo to kapituła stowarzyszenia EISA (Expert Imaging and Sound Association), składająca się z przedstawicieli pism branżowych z całego świata, przyznała nagrody w 30 kategoriach. 6 spośród nagrodzonych urządzeń ma w dystrybucji krakowski Audio Center Poland.

Model SA30 marki Arcam został nagrodzony w prestiżowej kategorii „najlepszy wzmacniacz zintegrowany”, a w podsumowaniu nagrody czytamy, że to „kompletny i dobrze brzmiący wzmacniacz; dodając nowe funkcje, Arcam nie zapomniał, jaka jest jego podstawowa rola”. Kolumny Monitor Audio Bronze 100 znalazły uznanie w kategorii „podstawkowe kolumny głośnikowe o najlepszym stosunku jakości do ceny” z podsumowaniem: „Uniwersalne brzmienie, obciążenie łatwe dla każdego wzmacniacza, nowoczesny wygląd i umiarkowana cena to wyśmienita kombinacja”.

W kategoriach związanych z płytami długogrającymi znajdziemy aż trzy nagrody. Przedwzmacniacz gramofonowy Primare R15 wzbudził entuzjazm kapituły tym, że jest zbudowany z taką samą dbałością o szczegóły, jak duże wzmacniacze Primare i czerpie z rozwiązań zastosowanych we „flagowym” R35, a przy tym „dostarcza firmowy dźwięk, łączący gęstą muzyczną substancję z selektywnym detalem”. Z kolei gramofon Pro-ject T1 został nagrodzony za „doskonały stosunek jakości do ceny”, a myjka do płyt gramofonowych Pro-ject VC-E wzbudziła uznanie za to, że jest „niewielka, niedroga i szybka”. Prestiżową nagrodę w kategorii „odtwarzacz multimedialny kina domowego” otrzymał odtwarzacz Zappiti Pro 4K HDR. Doceniono w nim to, że pozwala „zastąpić tradycyjną bibliotekę interfejsem graficznym, co umożliwia natychmiastowy dostęp do zawartości”. Co więcej, „obsługiwane są formaty 4K HDR, Dolby Atmos, DTS:X i pliki audio do rozdzielczości 24 bit/192 kHz. Wszechstronność zwiększają jeszcze strefowa obsługa 4K i indywidualne programowanie graficznego interfejsu użytkownika”.

6 urządzeń
6 urządzeń
2020-10-14
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket