SAMSUNG

Ekskluzywna linia urządzeń do zabudowy Infinite Line

Dobry design ma służyć użytkownikom, a nawet zmieniać ich spojrzenie na otaczający świat. Wraz ze wzrostem znaczenia wzornictwa w codziennym życiu, rosną także oczekiwania konsumentów. To właśnie do tych najbardziej wymagających klientów skierowana jest najnowsza linia urządzeń do zabudowy Infinite Line, której premiera odbyła się 14 maja 2020 r.

W kolekcji Infinite Line znajdziemy całą gamę sprzętów – począwszy od płyty indukcyjnej z wbudowanym wyciągiem po piekarniki i skośne okapy. Szczególnie piekarniki zachwycają unikalnym wzornictwem i funkcjami, które pozwalają gotować zdrowo i smacznie przy wykorzystaniu pary.

– Para odgrywa kluczową rolę w procesie pieczenia. Dzięki niej domowe chleby i ciasta zachowuję odpowiednią strukturę. Chleb pieczony przy użyciu pary jest idealnie wilgotny i napowietrzony w środku, a z zewnątrz pozostaje chrupiący. Dzięki temu w domowych warunkach możemy uzyskać rezultat, jak z piekarni. Taka metoda sprawdzi się też w przypadku przyrządzania ryb, mięs, czy warzyw. Jest bardzo szybka i efektywna, korzystając z niej możemy całkowicie zrezygnować z tłuszczu. Co ważne, wnikająca w produkty i otaczająca je z każdej strony para, sprawia że zachowują swój naturalny smak i witaminy – mówi Andrea Camastra, szef kuchni z Gwiazdką Michelin, jeden ze 100 najlepszych kucharzy świata wg magazynu „Le Chef”, obecny w Encyklopedii Oxfordzkiej.

Ekskluzywna linia urządzeń do zabudowy
2020-06-03
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket