BSH

Milion po raz pierwszy

Milion po raz pierwszy

Fabryka Piekarników BSH we Wrocławiu świętuje produkcję 1 miliona piekarników. Każdego dnia wrocławski zakład przy ul. Żmigrodzkiej 143 dostarcza do konsumentów w niemal całej Europie AGD marek Bosch i Siemens.

Otwarta w 2017 r. fabryka jest jednym z najmłodszych zakładów spółki w Polsce. Bardzo dobry wynik produkcji stanowi potwierdzenie silnej pozycji firmy BSH na rynku AGD.

– Milion wyprodukowanych piekarników oznacza milion zadowolonych konsumentów. Nasz wynik świadczy o tym, że konsumenci darzą nas zaufaniem i cenią sobie sprzęty marek Bosch i Siemens. Cieszy mnie fakt, że każdego dnia poprzez nasze produkty sprawiamy, że życie konsumentów w Europie staje się łatwiejsze – mówi Andreas Marek, dyrektor lokalizacji BSH we Wrocławiu oraz fabryki piekarników.

Fabryka BSH we Wrocławiu, nieustannie rozwija swoje moce produkcyjne, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie rynku na AGD marek Bosch i Siemens.

– Nasz wynik to dobry początek i zwiastun kolejnych rekordów produkcji. Osiągnięcie przez naszą fabrykę kolejnych ambitnych celów jest możliwe dzięki doskonałości operacyjnej, ale przede wszystkim dzięki fantastycznemu i zgranemu zespołowi pracowników – dodaje Andreas Marek.

Bardzo dobry wynik produkcji został osiągnięty w szczególnie trudnym i nieprzewidywalnym czasie pandemii. Firma BSH jest znana z najwyższych standardów bezpieczeństwa, które obowiązują w we wszystkich oddziałach grupy BSH na całym świecie. Dlatego też zarząd firmy oraz dyrekcja zakładu dołożyły wszelkich starań, żeby zabezpieczyć miejsca pracy i przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

2020-06-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket