ZELMER

Dezynfekcja ubrań z funkcją Zdrowie

Dezynfekcja ubrań z

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i obecnej sytuacji na świecie, Zelmer wprowadził do oferty żelazko parowe ZIR3200 Healthy i generator pary ZIS 8700 Healthy, które umożliwiają dezynfekcję odzieży.

Urządzenia wyposażono w program Zdrowie. Funkcja ta oczywiście stanowi odpowiedź na globalną pandemię COVID-19. Opatentowany system gwarantuje eliminację wirusów i bakterii w 99,999999 proc. podczas prasowania w pionie i poziomie. Skuteczność jest certyfikowana przez zewnętrzne laboratoria – Uniwersyteckie Centrum Technologiczne Navarra oraz Catalunya Eurecat.
Jak poinformowało WHO, dla pozbycia się wirusa zaleca się czyszczenie i dezynfekcję odzieży w temperaturze 60–90 °C. Oczywiście, pranie większości ubrań w takiej temperaturze jest niemożliwe, ponieważ materiały mogą kurczyć się lub blaknąć. Dlatego właśnie idealnym rozwiązaniem dla ochrony jest żelazko lub generator pary z funkcją Zdrowie, która pozwala skutecznie wyeliminować wirusy i bakterie nawet po praniu w 30–40 °C. Pranie w takich temperaturach jest nie tylko lepsze dla ubrań, ale także pozwala uniknąć dużych kosztów energii elektrycznej, a także ma pozytywny wpływ na środowisko i zrównoważony rozwój naszej planety.

2020-05-25
poradnik
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket