SILICON POWER

Powerbank QP60

Powerbank

Najnowszy powerbank marki Silicon Power przeznaczony jest dla użytkowników, którym zależy na szybkim ładowaniu posiadanych urządzeń mobilnych.

Dzięki temu, że wykorzystuje najpopularniejsze rozwiązania, jak USB Power Delivery oraz Quick Charge 3.0, jest kompatybilny z większością smartfonów na rynku. Pojemność wbudowanego akumulatora to 10 000 mAh. W zależności od posiadanego sprzętu umożliwia to naładowanie smartfona od 2 do nawet 4 razy. Powerbank jest wyposażony w złącza USB-C, microUSB oraz dwa USB typu A. Możliwe jest jednoczesne ładowanie nawet trzech urządzeń. Przycisk wskaźnika LED pokazuje poziom naładowania baterii po jednym dotknięciu, a jednocześnie działa również jako przycisk wybudzania dla urządzeń Apple iPhone i iPad. Zestaw zawiera torebkę ochronną z siatki z zamknięciem na sznurek, zapewniającą bezpieczeństwo powerbanka w podróży, oraz kabel USB typu A na USB typu C.

Aluminiowa obudowa nadaje elegancki wygląd, jest lekka, cienka i dobrze leży w dłoni. Powerbank dostępny jest w kolorach: czarnym, gwiezdnej szarości, głębokiej zieleni, królewskim niebieskim. Silicon Power QP60 może być bezpiecznie transportowany w samolocie. Został wyposażony w ochronę SmartShield, na którą składa się szereg zabezpieczeń, m.in. automatyczne dopasowanie wartości prądu, ochrona przed zwarciem na wejściu, regulacja prądu wejściowego, odporność statyczna oraz osłona ognioodporna.

Powerbank
2020-04-28
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket