DOLBY POLAND

Powiększyła powierzchnię biurową we Wrocławiu

Powiększyła powierzchnię biurową

Firma Dolby Poland Sp. z o.o., światowy lider w tworzeniu dobrej jakości rozwiązań audio i wideo, powiększy swoją powierzchnię biurową we wrocławskim kompleksie Business Garden o ponad 2,5 tys. m2. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Polski oddział Dolby Laboratories funkcjonuje od 2012 r. W związku z rozwojem centrum R&D we Wrocławiu firma sukcesywnie zwiększa liczbę zatrudnionych pracowników. Dlatego też niezbędne było powiększenie przestrzeni biurowej.

– W związku z utrzymującym się wzrostowym trendem zatrudnienia w Dolby Poland prognozujemy, że obecna powierzchnia biura zostanie w pełni wykorzystana w okolicach końca bieżącego roku. Stąd pomysł na ekspansję na kolejne piętro tego samego budynku w kompleksie Business Garden. Rozszerzenie zapewni nam przestrzeń do dalszego rozwoju, a także pozwoli zbudować kolejne laboratoria, wychodząc naprzeciw wymaganiom nowych grup biznesowych, które otwierają swoje struktury we Wrocławiu – mówi Rafał Świętczak, real estate and workplace manager w firmie Dolby Poland.

Wrocławski kompleks Business Garden składa się z dziewięciu budynków i oferuje ponad 117 tys. m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Inwestorem i deweloperem Business Garden Wrocław jest Vastint Poland. W czerwcu 2019 r. spółka sprzedała trzy budynki pierwszego etapu inwestycji filipińskiemu inwestorowi – ISOC Group.

2020-04-27
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket