VESTFROST

Chłodziarka do wina W45

Chłodziarka do wina

Firma Vestfrost to wyjątkowy specjalista w produkcji chłodziarek do wina. Zajmuje się tym nieprzerwanie od lat, a jego doświadczenia przekładają się na sprzęt, który oferuje. Potwierdzeniem profesjonalizmu jest model W45do zabudowy, wyposażony w dwie strefy chłodzenia.

Winiarka W45 z serii Function zachwyca swoim designem. Może pomieścić 44 butelki wina o standardowym rozmiarze. Została wyposażona w dwie strefy chłodzenia – w pierwszej można ustawić temperaturę z zakresu od 5 do 10 °C, a w drugiej od 10 do 18 °C. Dzięki temu można w niech przechowywać jednocześnie różne gatunki wina, stwarzając mu optymalne warunki do przechowywania, zachowujące doskonały smak i aromat tego szlachetnego trunku.

Producent zastosował sterowanie elektroniczne z nowoczesnym wyświetlaczem LCD. Kompresor wykorzystywany w urządzeniu wyposażony został w technikę eliminującą niepożądane drgania i wibracje. Drzwi winiarki mają możliwość zmiany kierunku otwierania. Zastosowane w nich przyciemniane szło z filtrem UV pozwala chronić wino przed szkodliwym promieniowaniem.

Wnętrze urządzenia podświetlane jest energooszczędnymi LED-ami. Metalowe półki z frontami z naturalnego dębu doskonale komponują się z ciemną obudową winiarki, co dodaje urządzeniu elegancji połączonej z nutą tradycji i klasyki.

Urządzenie wyposażono w filtr z aktywnym węglem pochłaniający zapachy, które mogłyby negatywnie wpłynąć na smak przechowywanego wina. Na zapachy narażone są szczególnie wina korkowane. Producent zaleca regularną wymianę filtra nie rzadziej niż raz do roku.

Model W45 ma także system podgrzewania wnętrza chłodziarki. Zapewnia on, że temperatura we wnętrzu urządzenia będzie stabilna nawet wówczas, gdy temperatura otoczenia będzie niższa niż ta wymagana do należytego przechowywania wina. Temperatura otoczenia, w jakiej może pracować urządzenie, nie powinna być niższa niż 5 °C.

Wysokość winiarki można dopasować do potrzeb dzięki regulowanym nóżkom (od 82 do 89 cm). Szerokość i głębokość urządzenia wynoszą odpowiednio 59,5 i 57,3 cm.

Model W45 należy do klasy efektywności energetycznej B. Roczne zużycie energii to 198 kWh. Winiarka Vestfrosta jest wyjątkowo cichym urządzeniem. Poziom hałasu wytwarzanego podczas pracy nie powinien przekraczać 45 dB.

Chłodziarka do wina
Chłodziarka do wina
2020-04-03
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket