CONCEPT

Urządzenia z linii Titania

Urządzenia z linii

Bogatą i różnorodną ofertę dużego AGD marki Concept powiększyły urządzenia z nowej linii wzorniczej Titania. Wykorzystuje ona elementy z ciemnej stali nierdzewnej, dzięki którym w kuchni może zapanować prawdziwa elegancja. Znajdziemy w niej m.in. piekarniki – modele ETV8760ds i ETV8260ds oraz kuchenkę mikrofalową do zabudowy MTV7525ds.

Piekarniki mają standardowe 60 cm szerokości i dużą komorę o pojemności 70 l. Charakteryzują się klasą efektywności energetycznej A+. Zostały wyposażone w 13 różnorodnych funkcji pieczenia (w tym termoobieg). Konstrukcja wnętrza komory zastosowanej w piekarnikach pozwala na równomierne pieczenie potraw jednocześnie aż na 5 poziomach. Urządzenia mają drzwi chłodzone wentylatorem. Dzięki temu ich front jest chłodny, a tym samym bezpieczny nawet dla najmłodszych domowników. Drzwi mają 3 szyby, a do tego są łatwo rozbieralne, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Fronty w każdym z piekarników zdobi elegancki i masywny metalowy uchwyt. W modelu ETV8760ds dostępna jest dodatkowo funkcja Soft Closing Door, dzięki której, aby zamknąć drzwi wystarczy je lekko pchnąć, a delikatnie domkną się same.

Model ETV8760ds obsługiwany jest z wykorzystaniem intuicyjnego dotykowego panelu sterowania, natomiast w modelu ETV8260ds dostępne są dodatkowo dwa ergonomiczne pokrętła. Na wyposażeniu piekarnika ETV8260ds znajdziemy jedną parę prowadnic teleskopowych, metalowy ruszt oraz płytką blachę do pieczenia. Piekarnik ETV8760ds ma dodatkowo kolejną parę prowadnic oraz, oprócz płytkiej, także drugą, głęboką blachę. W zestawie z tym urządzeniem znajduje się ponadto termosonda. Pozwala ona na bieżąco kontrolować temperaturę nie tylko w komorze piekarnika, ale także wewnątrz przygotowywanej potrawy. Model ETV8760ds ma dodatkowo wkłady katalityczne na ściankach bocznych komory, które ułatwiają utrzymanie jej w czystości. Proces samooczyszczania odbywa się podczas pieczenia. Porowaty materiał wkładów katalitycznych zbiera zanieczyszczenia, które ulegają spaleniu w wysokiej temperaturze. Po wyłączeniu i ostygnięciu piekarnika wszelkie pozostałe zabrudzenia można łatwo usunąć, np. wilgotną ściereczką.

Trzeci ze wspomnianych tutaj modeli, czyli kuchenka mikrofalowa MTV7525ds z linii Titania ma 25 l pojemności. Jej wzornictwo i wymiary są idealnie dopasowane do piekarników. Dzięki temu może ona stanowić wraz z modelem ETV8260ds lub ETV8260ds stylowy i funkcjonalny kuchenny „tandem”. Kuchenka została wyposażona w 8 programów i 5 poziomów mocy grzania oraz funkcję szybkiego startu. Umożliwia też rozmrażanie żywności. Wewnątrz urządzenia znajduje się obracany talerz o średnicy 315 mm. Moc mikrofali wynosi 900 W.

Urządzenia z linii
2020-04-03
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket