AMICA

Otwórz się na zysk

Otwórz się

Amica przygotowała dla klientów promocyjną ofertę na zestawy urządzeń do zabudowy kuchennej, w której można otrzymać nawet do 600 zł zwrotu kwoty wydanej na zakupiony sprzęt.

Kupując zestaw złożony z objętego promocją modelu piekarnika (za minimum 1300 zł) oraz płyty grzejnej (minimum czteropolowej), można otrzymać 300 zł zwrotu. Jeśli użytkownik zdecyduje się dokupić jeszcze trzecie urządzenie w postaci zmywarki do zabudowy marki Amica, wówczas kwota zwrotu wzrośnie do 400 zł. Jeśli piekarnik będzie wyposażony w funkcję OpenUp! (dostępną w modelach z linii X-type oraz Q-type), wówczas przy zakupie takiego modelu wraz objętą promocją płytą można otrzymać 450 zł zwrotu. Zestaw trzech urządzeń: min. czteropolowej płyty, zmywarki do zabudowy i piekarnika z funkcją OpenUp! oznaczać będzie zwrot aż 600 zł.

Zakup promocyjnych zestawów należy zarejestrować na stronie internetowej producenta. Można tego dokonać za pośrednictwem konta użytkownika serwisu Moja Amica, ale także bez konieczności rejestrowania się w nim. Po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie promocji klient otrzyma zwrot odpowiedniej kwoty w formie karty przedpłaconej Sodexo. Oferta obowiązuje do wyczerpania puli urządzeń objętych promocją, jednak nie dłużej niż do 18 kwietnia 2020 r. Ostateczny termin rejestracji zakupionych zestawów promocyjnych upływa 2 maja 2020 r. Szczegółowe informacje, w tym lista urządzeń objętych akcją promocyjną, dostępne na stronie internetowej www.amica.pl/otworzsienazysk.

2020-04-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket