SIEMENS

Home Connect i loteria z nagrodami

Home Connect

Firma Siemens zorganizowała dla klientów loterię promocyjną, w której do wygrania są karty podarunkowe Netflix oraz hulajnogi elektryczne. Loteria trwa od 1 lutego do 31 grudnia 2020 r.

Przewidzianych jest łącznie 15 losowań. Ostatnie zostało zaplanowane na 14 stycznia 2021 r. Losowanie kart Netflix odbywa się co miesiąc. Łącznie w puli jest aż 55 kart o wartości 120 zł, a więc każdego miesiąca taką nagrodę otrzyma 5 szczęśliwców. Losowanie hulajnogi (modelu Xiaomi MiJia) będzie odbywało się co kwartał. Pierwsze zostało zaplanowane na 16 kwietnia 2020 r. Szczegóły i terminy poszczególnych losowań znajdują się w regulaminie akcji.

Aby wziąć w nich udział, należy mieć zarejestrowane konto w aplikacji mobilnej Home Connect i połączyć z nią swoje dowolne urządzenie, a w formularzu zgłoszeniowym podać m.in. e-numer tego urządzenia (z tabliczki znamionowej) i datę rejestracji sprzętu w aplikacji Home Connect.

Zwycięzcy w poszczególnych losowaniach nagród zostaną poinformowani o wygranej za pomocą wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną. Dodatkowo informacja o laureacie w postaci imienia, pierwszej litery nazwiska oraz miasta zamieszkania zostanie opublikowana na www.home-connect.com/pl/pl. Na wspomnianej stronie internetowej dostępny jest także szczegółowy regulamin promocji.

2020-04-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket