COMITOR

Coraz chętniej stawiamy na jakość i ekologię

Coraz chętniej stawiamy na

W dobie dbałości o aspekty ekologiczne rezygnujemy z najtańszych, awaryjnych, mało wydajnych baterii czy okapów i zwracamy coraz większą uwagę na sprzęt klasy premium. Nasze wymagania, poziom wiedzy oraz odpowiedzialność rosną i wpływają na decyzje o zakupie droższego, ale niezawodnego wyposażenia.

Coraz więcej firm ma w ofercie rozwiązania przyjazne dla domu i ekologii. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja polskiej firmy Comitor na rynku sprawiają, że w jej ofercie znajdziemy jedne z najlepszych i najbardziej zaawansowanych technicznie sprzętów AGD. Dystrybutor m.in. zlewozmywaków i baterii Blanco, płyt grzewczych i okapów Novy oraz przydatnych akcesoriów: rozdrabniaczy odpadów i segregatorów kuchennych stawia na jakość i trwałość produktów, oferując wyposażenie oszczędzające wodę i energię, zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania.

Inżynierowie i designerzy oferowanej przez Comitora belgijskiej marki Novy od dekad specjalizują się w wysokiej klasy rozwiązaniach wentylacyjnych, okapach wykonanych z najlepszych materiałów i wykończonych z największą dbałością o detale. Ich wyjątkowa jakość sprawia, że jest to inwestycja na lata. W ofercie firmy Comitor znajdziemy modele wyciągów do zabudowy, naścienne, wyspowe, zintegrowane z płytą czy ukryte w suficie. Cechy rozpoznawcze całej linii okapów to ciekawe kształty, zróżnicowana kolorystyka, wyszukane rozwiązania funkcjonalne i oryginalne detale. Jednym z modeli oferowanych przez łódzką firmę jest imponująca efektownym wzornictwem i możliwościami Panorama firmy Novy.

Edukację dotyczącą ekologii i inwestycji w jakościowe okapy czy baterie oszczędzające wodę warto zacząć już od najmłodszych lat. Młodzi konsumenci, na czele z Gretą Thunberg, kierują się emocjami i kładą coraz większy nacisk na mądre zakupy, które nie przyczyniają się do zmniejszania zasobów planety i generowania kolejnych elektrośmieci. Decydując się na nowy sprzęt kuchenny, nie kierujmy się najniższą ceną, bo jak widać, za jakość i trwałość warto jest zapłacić. Najnowsze propozycje producentów AGD są dowodem na to, że podstawowe funkcje okapów, płyt grzewczych czy nawet baterii kuchennych przestały nam wystarczać. Trendy wyznaczają firmy stawiające na jakość, energooszczędność oraz łatwość i komfort użytkowania.

2020-03-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket