ELDOM

Blender kielichowy BK4S Wroom

Blender kielichowy to wszechstronne urządzenie, które sprawdzi się zarówno przy przygotowywaniu zdrowych smoothie, jak i pysznych koktajli.

Model BK4S Wroom to nowa propozycja marki Eldom. Blender wyposażono w szklany kielich o pojemności 1,5 l. Urządzenie może pracować z jedną z pięciu prędkości, a dzięki funkcji pulsacyjnej i niezawodnemu 6-ramiennemu nożowi poradzi sobie nawet z pokruszeniem lodu.

Obudowa została w ykonana ze s tali s zlachetnej, dobrze pasuje więc zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Znajdziemy na niej funkcjonalne pokrętło, które pozwoli łatwo wybrać tryb pracy. Moc blendera to 400 W, co pozwala bez trudu przygotować np. owocowe koktajle. Awarii urządzenia zapobiega zabezpieczenie przed przegrzaniem, które automatycznie je wyłączy, gdy wystąpi taka konieczność. Pokrywa kielicha została wyposażona w otwór, aby podczas pracy można było komfortowo dodawać składniki. Sprzęt jest również łatwy w czyszczeniu, ponieważ jego elementy można myć w zmywarce. Blender kielichowy Eldom BK4S Wroom należy do serii akcesoriów kuchennych „Pyszna kolekcja”. Znajdziemy w niej m.in. piekarnik PR500 i krajalnicę WA100S.

Blender kielichowy
2020-03-18
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket