BREVILLE

Mikser ręczny VFM021X

Mikser ręczny

Funkcjonalny mikser to sprzęt, którego nie może zabraknąć w kuchni, zwłaszcza jeśli jest wyposażony w tak innowacyjne rozwiązania jak nowa propozycja marki Breville.

Produkty dystrybuowanej przez gdyńską firmę DLF marki lokowane są w segmencie wyższym, co oznacza obecność funkcjonalnych rozwiązań, które kuchenną codzienność czynią łatwiejszą. W modelu Breville VFM021X unikatową funkcją jest technika HeatSoft. Pozwala ona podgrzewać masło w trakcie miksowania za pomocą jednego prostego mechanizmu. Jest to o tyle ważne, że kluczem do puszystych wypieków jest masło o temperaturze pokojowej. Korzystanie z zimnego lub stopionego masła może mieć wpływ na jakość wypieków. Zastosowanie stopionego masła może spowodować, że wypieki będą płaskie i pozbawione puszystości, natomiast zimne masło spowoduje, że ciasto będzie zbyt gęste i ciężkie.

HeatSoft delikatnie ogrzewa zimne składniki ciepłym powietrzem wypuszczanym poprzez dyszę magnetyczną, doprowadzając je do temperatury pokojowej nawet 12 razy szybciej, co eliminuje konieczność planowania pieczenia z wyprzedzeniem. 7 poziomów prędkości zapewnia wszechstronność miksowania wszystkich rodzajów ciast, a przycisk zwiększania mocy uwalnia dodatkową moc wybranego ustawienia prędkości, np. przy mieszaniu gęstego ciasta. Przycisk łatwego wysuwania końcówek umożliwia szybkie zwolnienie trzepaków przy użyciu kciuka, a zdejmowaną dyszę magnetyczną można wygodnie myć w zmywarce.

Plastikowy pojemnik umożliwia przechowywanie miksera ręcznego, akcesoriów i przewodu zasilającego w jednym miejscu, zapewniając do nich wygodny dostęp oraz porządkując przestrzeń w kuchni. W zestawie z mikserem dostarczane są 2 trzepaki, 2 mieszaki do ciasta i 1 ubijaczka do piany.

Mikser ręczny
Mikser ręczny
Mikser ręczny
2020-03-18
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket