FAWORYT PRO

Glebogryzarka spalinowa MRG196LP

Glebogryzarka spalinowa

Wydajna glebogryzarka spalinowa to sprzęt niezbędny np. na dużej działce. Dzięki niej szybko spulchnimy glebę i przygotujemy ją np. pod wysiew warzyw w przydomowym ogrodzie.

Do takich zadań wprost stworzona jest glebogryzarka Faworyt Pro MRG196LP, dostępna w ofercie firmy Krysiak. Maszyna świetnie sprawdzi się na terenach o dużym metrażu, gdzie pracę ręczne kosztowałyby dużo siły, a urządzenia elektryczne czy akumulatorowe okazałyby się za mało wydajne. Świetnie radzi sobie również w wypadku spulchniania zbitego lub gliniastego podłoża. Model wyposażony jest w wydajny silnik spalinowy Loncin z żeliwną tuleją. Jej zastosowanie znacznie zwiększa trwałość sprzętu. Pojemność skokowa silnika to 196 cm3.

Spośród zalet urządzenia warto wskazać regulowaną szerokość roboczą w zakresach: 36 – 55 – 85 cm i trwałą obudowę, chroniącą glebogryzarkę przed uszkodzeniami. Maksymalna głębokość robocza glebogryzarki Faworyt Pro MRG196 LP to 33 cm. Użytkowanie glebogryzarki ułatwia wyposażenie w postaci biegów do przodu i do tyłu. Dużą zaletą jest możliwość doposażenia maszyny w dodatkowe akcesoria. Są to np. pług lemieszowy do śniegu, kultywator, gumowe koła czy obsypnik. Dzięki temu stanowi ona znakomity wybór dla konsumentów poszukujących funkcjonalnego sprzętu ogrodowego.

Glebogryzarka spalinowa
2020-03-12
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket