KAERCHER

Skrobaczka akumulatorowa EDI 4

Skrobaczka akumulatorowa

Mało jest mniej przyjemnych czynności o poranku niż skrobanie szyb i usuwanie z nich szronu oraz lodu po nocnych przymrozkach. Dlatego Kärcher zaprezentował akumulatorową skrobaczkę do szyb EDI 4.

Dzięki obrotowej tarczy i sześciu wytrzymałym ostrzom z tworzywa sztucznego akumulatorowa skrobaczka EDI 4 poradzi sobie z usuwaniem nawet grubego lodu z szyb. Urządzenie wystarczy delikatnie nacisnąć od góry, aby tarcza z ostrzami zaczęła się obracać. Jeśli ostrza się zużyją, tarczę można wymienić bez użycia narzędzi (jest dostępna jako część zamienna). Nowoczesna i kompaktowa konstrukcja skrobaczki do szyb EDI 4 (wraz z pokrywą ochronną na tarczę z ostrzami) ułatwia jej przenoszenie i przechowywanie w samochodzie. Zintegrowana dioda LED miga, gdy urządzenie wymaga ładowania. Jeden cykl naładowania akumulatora pozwala na nawet 15 min pracy, a czas ładowania wynosi 3 godziny.

Tarcza do skrobania ma średnicę 100 mm, a jej prędkość sięga 500 obr./min. Masa urządzenia to tylko 0,6 kg, jest więc lekkie i kompaktowe. „Inteligentna” funkcja przełączania z trybem gotowości zapewnia urządzeniu automatyczny start. Po użyciu tego sprzętu szyby są idealnie czyste. Nie ma smug, zarysowań ani pozostałości lodu. Skrobaczka do szyb EDI 4 zatrzymuje się automatycznie, gdy tylko podniesiemy ją i nie będzie miała kontaktu z szybą. Sprzęt może pracować w temperaturze nawet -20 °C.

Skrobaczka akumulatorowa
2020-03-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket