BOSCH

Nielimitowana wydajność

Nowy bezprzewodowy odkurzacz marki Bosch jest lekki i poręczny. Cała konstrukcja waży nieco ponad 2 kg, a moduł ręczny zaledwie 1,4 kg.

Smukły kształt obudowy oraz specjalne akcesoria ułatwiają dotarcie do zakamarków, a możliwość przebudowy odkurzacza sprawia, że posprzątanie wysokich regałów z książkami jest dużo prostsze. Z odkurzaczem Unlimited bez trudu wyczyścimy każdy rodzaj powierzchni: od podłogi, przez tapicerowane fotele i kanapy aż po sufit, a nawet samochód.

Ten najlżejszy z odkurzaczy pionowych marki Bosch wyposażony został w wydajny cyfrowy silnik DigitalSpin najnowszej generacji. W połączeniu z elektroszczotką AllFloor Power Brush zapewnia dokładne czyszczenie każdego rodzaju powierzchni, także wykładzin i dywanów. Obrotowa szczotka to element, który szczególnie zainteresuje miłośników zwierząt – skutecznie usunie sierść pupila z domu.

Odkurzacz Unlimited Serie | 6 napędzany jest akumulatorem z serii Bosch Power for ALL. Taka sama bateria zasila ponad 20 elektronarzędzi i urządzeń ogrodowych tej marki (z zielonej linii w klasie napięcia 18 V). Gdy zajdzie taka potrzeba, można zamienić rozładowany akumulator z odkurzacza na ten, który napędza np. wiertarkę. Wystarczy przełożyć i kliknąć, żeby odkurzacz znów mógł pracować na pełnych obrotach. Do odkurzacza można dokupić również szybką ładowarkę, która pozwoli naładować go w niespełna godzinę, lub po prostu dodatkowy akumulator. Łatwa wymiana sprawia, że posprzątanie nawet dużego domu nie stanowi problemu.

Nielimitowana
Nielimitowana
2020-03-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket