MAKITA

Sztyfciarka akumulatorowa DFN350RFJ

Sztyfciarka akumulatorowa

Sztyfciarki to urządzenia świetnie sprawdzające się w pracach budowlanych i montażowych. Ze względu na swobodę użytkowania coraz większą popularność zyskują modele akumulatorowe. 

Marka Makita do swojej oferty wprowadziła model DFN350RFJ, który jest przeznaczony do lekkich prac, a za zasilanie odpowiada akumulator o napięciu 18 V. Stanowi więc świetnie uzupełnienie sytemu elektronarzędzi akumulatorowych LXT japońskiej marki. Urządzenie obsługuje baterie o pojemności od 1,5 do 6 Ah i może pracować ze sztyftami o długości 15, 20, 25, 30, 35 mm oraz średnicy 1,05 mm. Pojemność magazynka to 100 szt. Mechanizm redukujący wymaganą siłę nacisku pozwala na łatwiejsze wbijanie długich sztyftów bez mocnego dociskania ramienia stykowego do podłoża. Ramię stykowe zostało pokryte materiałem antypoślizgowym oraz zaprojektowane w celu łatwego i dokładnego wbijania sztyftów. Wąski adapter końcówki stykowej umożliwia włożenie końcówki w rowek o szerokości do 6 mm (np. w listwie przypodłogowej).

Sztyfciarka DFN350RFJ została wyposażona w blokadę spustu chroniącą przed przypadkowym naciśnięciem. Przed tzw. pustym strzałem bez załadowanego sztyftu chroni funkcja blokady. Głębokość wbijania można wygodnie regulować przy pomocy pokrętła. Dzięki dużej wydajności na jednym cyklu pracy akumulatora BL1850B możliwe jest wbicie nawet 4000 sztyftów. Obszar roboczy doświetla dioda LED, a ergonomicznie zaprojektowania rękojeść zwiększa komfort pracy. Dzięki systemowi XPT sprzęt wykazuje zwieszoną odporność na działanie pyłu i wilgoci. Sztyfciarka Makita DFN350RFJ dostarczana jest w walizce systemowej Makpac z 2 akumulatorami BL1830B (18 V / 3 Ah) i ładowarką DC18RC. Maszyna dostarczana jest również w konfiguracji DFN350Z, w której znajdziemy samo elektronarzędzie. To idealna propozycja dla osób już posiadających bazę akumulatorów systemu LXT.

Sztyfciarka akumulatorowa
Sztyfciarka akumulatorowa
2020-03-09
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket