BOSCH

Loteria MyBosch

Loteria MyBosch

Firma Bosch zorganizowała dla klientów loterię promocyjną, w której co miesiąc do wygrania jest 1500 zł. Wystarczy zarejestrować zakupione urządzenie w serwisie internetowym MyBosch.

Loteria trwa od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. Mogą wziąć w niej udział wszyscy klienci, którzy posiadają konto w serwisie My- Bosch (strona internetowa www.bosh-home.pl/mybosch) i zarejestrują na nim zakupione urządzenie gospodarstwa domowego marki Bosch. Przy rejestracji należy podać datę zakupu i następujące dane sprzętu, znajdujące się na tablice znamionowej, zamieszczonej na każdym urządzeniu marki Bosch: E-numer i numer FD.

Loteria przewiduje 11 losowań. W każdym z nich zostanie wyłoniony jeden laureat, który otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł. Każde zarejestrowane urządzenie bierze udział tylko w jednym losowaniu. Zwycięzcy w poszczególnych losowaniach nagród zostaną poinformowani o wygranej za pomocą wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną. Dodatkowo informacja o laureacie w postaci imienia, pierwszej litery nazwiska oraz miasta zamieszkania zostanie opublikowana w tabeli po zakończeniu losowania. Tabela znajduje się na stronie internetowej bosch-home.pl i zawiera również wykaz terminów comiesięcznych i kwartalnych losowań. Ostatnie zostało zaplanowane na 14 stycznia 2021 r. Na wspomnianej stronie internetowej dostępny jest także szczegółowy regulamin promocji.

2020-03-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket