JURA

Giga 6 wyróżniona „iF Design Award” 2020

Szwajcarska marka może pochwalić się kolejnym wyróżnieniem w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Tym razem ekspres Giga 6 został wyróżniony „iF Design Award” 2020.

To jedna z najbardziej prestiżowych nagród, przyznawana co roku m.in. produktom, które w swojej dziedzinie wybijają się pod względem jakości, funkcjonalności oraz designu. Za takie urządzenie została uznana JURA Giga 6, wyposażona w dwa niezależne młynki do kawy, dwie pompy oraz dwa termobloki. Może przygotowywać jednocześnie dwa specjały kawowe (także mleczne!) za naciśnięciem jednego przycisku. Urządzenie stanowi esencję doświadczenia szwajcarskiej marki, która wyprodukowała już ponad 5 mln automatycznych ekspresów do kawy.

Aby otrzymać „iF Design Award” 2020, JURA Giga 6 musiała zmierzyć się z dużą konkurencją. Do tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu wpłynęło 7298 zgłoszeń z 56 krajów. Profesjonalny, w pełni automatyczny ekspres do użytku domowego był w stanie przekonać 78-osobowe, niezależne, międzynarodowe jury ekspertów funkcjonalnością projektu i najlepszą jakością wykonania z charakterystyczną szwajcarską precyzją. Docenili oni takie elementy jak przednia osłona wykonana z aluminium o grubości 3 mm czy intuicyjny, duży wyświetlacz dotykowy. Uwagę zwrócił także algorytm samouczący, który rozpoznaje osobiste preferencje każdego użytkownika i odpowiednio dostosowuje do nich ekran startowy.

Giga 6 wyróżniona
2020-03-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket